Pit

šebetov

8 posts in this topic

Ahojky všem, vím že už je bohužel po uzávěrce ale na poslední chvíli respektivě 6.7. jsem se v práci dozvěděl že na šebetov budu mít volno.Chtěl jsem se zeptat jestli mezi sebe ještě Pita s přítulkyní pustíte:bojim v případě nedostatku prasátka jsme ochotni se ho vzdát ve prospěch dřívěji přihlášeným, jde nám hlavně o to pobýt mezi super lidma a plnohodnotně strávit víkend.

Jinak bych měl ještě dotaz jaké soutěže se chystají na letišti?

Díky moc a v případě kladného vyřízení v pátek ahoj.

Můžeš přijet. Co se týče organizačních záležitostí, tak kontaktuj Jirku Wolfa. Kontakty jsou uvedeny ve článku ke srazu na hlavní straně.

Taky jsem se nijak nepřihlásil ale určitě chci dojet...nevěděl jsem že se musím hlásit....

Neva že dojedu i tak?????

A kde to v Šebetově přesně je? Nikdy jsem tam nebyl...Je to nějak označené??

Dík za odpověd.

Původně zaslal: PŘEMA

Taky jsem se nijak nepřihlásil ale určitě chci dojet...nevěděl jsem že se musím hlásit....

Neva že dojedu i tak?????

Dík za odpověd.

Dej na mapách.cz toto: 49°32'28.9"N,16°43'11.2"E. Cestu už naplánuješ sám. :papa

Užitečný info pro ty,kteří pojedou z Brna.. Pač pojedete přes obec Lipůvka kde se buduje nový kruháč a tak každej pátek mezi 16 a 18 hodinou je tam až 3 km dlouhá kolona a posouvá se to po jednom autě.. Tak já jen aby jste se nedivili...;)

Původně zaslal: KoudaK

Užitečný info pro ty,kteří pojedou z Brna.. Pač pojedete přes obec Lipůvka kde se buduje nový kruháč a tak každej pátek mezi 16 a 18 hodinou je tam až 3 km dlouhá kolona a posouvá se to po jednom autě.. Tak já jen aby jste se nedivili...;)

A kdyby jenom kruháč.... :(, i když si myslím, že to bude v pohodě, já jsem tam nikdy problém neměla a to tam jezdím docela často. Ještě je objížďka přes Újezd u Černé hory. Ale hlavně, že už v Lažanech mají aspoň tu cestu hotovou, když tam byly semafory, tak to byly kolony až do Lipůvky.

Já jedu už dopoledne, ještě to vezmu před Holice a pak dojedeme na Šebetov :aut . Se těšíme :papa .

Dík za odpověd.

V Šebetově hledej koupaliště.

Původně zaslal: Kurt

Dík za odpověd.

V Šebetově hledej koupaliště.

Fajn to už snad najdu dík.:papa:papa