Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gratulace ke svatbě členů piškotclubu


Medvěd

Recommended Posts

Protože jsem se nemohl zúčastnit včerejší rozlučky se svobodou našich přátel (členů ID 314 a ID 3935) dovoluji si tu jako předseda tohohle spolku popřát oběma hodně štěstí na jejich společné pouti životem a co nejdřív i nějaké to pažouťátko, ať si má Pavlík na srazech s kým hrát. Takže tfuj, tfuj, tfuj -

a ať Vám všechno vychází v růžových barvách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oooo tak to na Šebetově bude téct alkohol proudem.

Taky se připojuji ke gratulaci , hlavně vzájemná tolerance a uznání jsou výsledkem spokojeného manželství.

...blablabla , stejně všichni víme že bez peněz to nejde!:D:D:D "neni love není láska!" .Pro rejpaly ,tím nechci tvrdit že se vzali pro peníze, nebo joo?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mají to za sebou od 10.30. Samozřejmě se připojujeme ke všemu tomu nej- nej- i já s Odie!

I když já už jsem se hodně napřál osobně ve čtvrtek a v pátek. A nejvíc fotila myslím Kirra, i když se obávám, že zrovna v mém případě nebudou fotky příliš důstojné... no - bavil jsem se fakt dost dobře, no... :D Kirrrrrí, fotečky, máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Taky ještě jednou gratuluju ... myslím, že už to mají za sebou, takže máme členku s novým jménem Ch.i.n.ch.i.l.a W.o.l.f.o.v.á :potlesk

ps.: Kdo má fotky z akce, ať se ozve ... :papa

A nebudu vymejšlet rébusy a nebudu a nebudu - stejně mi je pak pravdomluvnej Neon zničí

(to člověk v O:30 hledá půl hodiny IDčka, aby to Neon s plnou parádou vyřval do éteru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Jo, mají to za sebou od 10.30. Samozřejmě se připojujeme ke všemu tomu nej- nej- i já s Odie!

I když já už jsem se hodně napřál osobně ve čtvrtek a v pátek. A nejvíc fotila myslím Kirra, i když se obávám, že zrovna v mém případě nebudou fotky příliš důstojné... no - bavil jsem se fakt dost dobře, no... :D Kirrrrrí, fotečky, máš?

Garfield(kůůůůůůůůůůů) - jasně fotečky mám, stáhnu je teď do pc a hned posílám na FTP a co Tvoje fotečky??? :papa

Byla to super akcička Jirkovi i Renči moc díky - bylo to opravdu maximální...

Jinak ještě jednou veliká gratulace novomanželům...

[upravil dne 9/7/07 KIRRA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...