Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blondyna v autoskole


Tornado

Recommended Posts

tak tohle je opravdu výborný video, ale připadá mi to trochu nafilmovaný, protože v některejch situacích byl až moc v klidu na to, co prováděla ta blondýna. Já bych s takovou už po první jízdě nechtěl nikdy sednout do jednoho auta...chudák instruktor z toho musel bejt naklepanej jak Startka... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

masaker. a aj dalsie "nauky jazdy" :D sranda je ze aj ja som na svojej uplne prvej jazde v meste pod stresom a v panike zmackol plyn a spojku naraz dufajuc ze vsetko bude okej :D dalsie jazdy uz boli oka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

Tohle si myslím že nahrané nebylo. Být tím instruktorem, tak zkáču z mostu... ! :mrk

http://www.youtube.com/watch?v=n_QCpbcX20A

No pokud to nebylo nahraný tak jak je možný že je tam tolik kamer, zaběr nehody zevnitř auta, potom zvenku auta. Nemyslím že v PL si všechny žáky v autoškole takhle podrobně natáčejí:D

[upravil dne 7/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nikdy jsem těm vtipům o blondýnkách nevěril,ale.....:myslim:myslimPřed měsícem mi na parkovišti do mé rok staré 307 nacouvala blondýna...Viděl jsem jí troubil jsem na ní,ale nic platné své dílo dokonala....Takže bacha,nebylo to nahrané ,ani žádné kamery ,ale tvrdá realita...:bojim:bojim:bojimNež jsem vystoupil z auta..tak sem si říkal, snad se mi to jen zdá....bohužel nezdálo....:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...