Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blbečci na čtyrproudovce


Sirael

Recommended Posts

Blavu znam pouze jako spolujezdec a to jeste z federace, ale na PHA to urcite nema.

Nechal bych prazakum odmontovat zp. zrcatka a blinkry - snad 90% Prazaku je stejne nepouziva. Jedine co je na PHA pozitivni, ze te tam ridici nuti neustale byt ve strehu, napr. na Magistrale nemas apsolutne cas sledovat nic jineho nez Prazaka pred sebou, vpravo a vlevo - a hlavne musis predvidat coze to prase asi chce udelat. :mad: Kdyby jim prestali fungovat semafory (nekdy se to lokalne stane) tak se PHA totalne ucpe, nebot neco jako prednost zprava, ci pravidlo nevjizdet do krizovatky, kdyz ji nemuzes projet, uz Prazaci davno zapomeli :mad: :mad: :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že ježdění po Praze je síla, ale nemyslete si, i malá města mají své \"kouzlo\".

Auto se vleze jen tam kam se vleze, ale nedovedete si představit jaký chaos vytváří cyklisti.

V Prostějově snad připadají na člověka dvě kola, protože když skončí facha a lidi se začnou trousit na kolech domů, je to něco strašného. To vám potom cyklisti lezou před auto zleva, zprava, zepředu, zezadu a občas má člověk pocit, že tam snad padají i s oblohy.

Možná to vypadá neuvěřitelně, ale zkoušeli jste se někdy s autem prodrat cyklistickým pelotonem? Kdo u nás byl, ví o čem mluvím... :mad:

Všimli jste si toho, že když jdete pěšky, tak nadáváte na cyklisty a řidiče, když jedete na kole, tak na chodce a řidiče a když se vezete svým přibližovadlem tak nadáváte na chodce a cyklisty???

Není lepší používat letadlo???

:D :D :D

Taky jsem zažil dobrou \"školu života\" za volantem. Je to už pár let, ještě mi ani neoschlo razítko na řidičáku, když jsem se vypravil do Brna pro koberce. Moc fajn zážitek - Brno v dopravní špičce, já za volantem staré škoduly, za mnou připojený vozík a z vozíku ještě 2 metry čučí několik rolí koberců. Pro čerstvého řidiče fakt existencionální zážitek... :D

No přežil jsem to já, auto i všichni ostatní... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v prostějově jsem málem sejmul cyklistu skoro 20t Tatrou. Nikdo mu asi neřek, že po jeho oblíbené cestě jede vojenský konvoj na Plumlov. Ten den se asi podruhý narodil a já děkoval všem z Kopřivnice, že to auto nemělo o metr delší brzdnou dráhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco podobneho jsem zazil v TP - nejak si tam ti chodci neuvedomovali, ze osmikolka nezastavi na metru - a to jeste v zadu na korbe sedeli lidi a tlakove lahve. :(

Kamos takle jel v zimne PV3S-kou a a pred krizovatkou zastavil a najednou ucitil mirne skubnuti - mrkl do leveho zrcatka - nic - mrkl do praveho - taky nic - tak znova kouknul do leveho a z poza auta mu vylezl chlap s drzkou od krve. Mel forda a na lede nedobrzdil - auto nasracku a Veska odreny lak :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Stefan: Nikdo netvrdil, že neumím jezdit po Praze, jen jsem konstatoval, že je to síla. A když už jsme u těch vidláků... jak by se Ti líbily vidle v kapotě??? :D :D :D:P

2 Sepp: Však se taky Prostějovu říká Hánácká Šang-Haj :D

A co se týká Stefana, asi neví, že každý správný Pražák je Moravák... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já to jako vtip bral. Proto jsem za ty vidle dal taky smajlíky, bo to byl taky vtip...

Krumpáč v kapotě, to je síla.

I když si pamatuju jeden případ, který popisoval Jahelka - maník si koupil novýho favorita a pak se v hospodě vsadil, že krumpáčem prokopne střechu. Prokopl, vyhrál asi 3 - 4 litry a za ty si pak nechal namontovat střešní okno... :)

[Editován dne 3/10/03 Gotrek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dydzej :

Prahy sice nebyla vybombardovaná, ale co se obchvatu týče, byl plánován, a dokonce se začal i stavět. Bohužel přišla válka a stavba se přerušila. Z dostavěných a rozestavěných úseků byla dokončena jenom jižní spojka - jinak, obchvat měl přecházet přes jižní město a dále..

Psal se rok 1939

Mimochodem, D1 se začala stavět v roce 1936 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mas pravdu, skutecne se zacala D1 stavet ´36 a od te doby se toho taky moc nezmenilo :D Miluji panely zalite asfaltem - fakt zuzo :( Jinak na D1 je videt kdy se stavela, nebot konstrukcne jsou nektere zatacky delane na prujezd 90! km/h - pak se nedivme, ze to tam nekteri silenci rozmlati ve 150 :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel že jsem docela kliďas, ale v úterý jsem se jel podívat na invex. Docela to šlo, sem tam nějakej debílek, ale nic vážnýho. Zpátky jsem asi na 80km D1 předal řízení kolegovi, že se prospim. To co on předváděl, mě dohánělo k šílenství. Málem jsem umřel strachy. Nechápu lidi co jedou na dálnici 9 pětek v rychlym pruhu. Dokonce i autobusy na něj troubily. Snažil se všechny pouštět a vrchol byl když to v 90 zašláp aby pustil auto vyjíždějící z benzínky. Nikdo jeho úmysl nepochopil, ale ten za náma byl hodně rychlej. Ujel přesně 20 kiláků a já za tu cestu zestárnul o deset let. Lituju všech, kteří potkávaj podobný exoty denně. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...