Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota oleja


Steve McSteve

Recommended Posts

je to jak rika DJ bez beziciho motoru ti to kontroluje stav hladiny oleje a pri bezicim motoru zase teplotu, to ze ti to neukazuje, tak to bude asi chyba na cidle nebo spis na kontaktu co je na motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek všicni. taky jsem nad tim koumal jestli to je teplota oleje nebo hladina oleje. Při vyplem motoru to měří stav oleje ale při zaplem motoru mě to neměří teplotu. Kde by mohlo být umístěné to čidlo na teplotu? Jestli tam vůbec nějaké je :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to cidlo teploty je na zadni strane vany. Casto nebyva zapojene, ale myslim, ze by nemel byt problem to dodelat.

TADY si stahnes el. schema motoru u Mi16ky a ten zbytek zapojeni v pojistkove skrince a dal najdes TADY .

Takhle to vypada strasne slozite, ale kdyz se v tom zorientujes, tak je to jednoduchy... GoodLuck :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro zjednoduseni hledani: Na schematu predku hledej cislo M888 (to je cidlo na te vane) z toho by mel vest drat cislo 30C do cerneho asi 13pin konektoru. Ten je napojeny na levy svazek (ke svetlum a saharam....)

Z tama pokracuje pod stejnym cislem (30C) do bileho konektoru propojujiciho motorovy prostor s kabinou... Nereknu ti presne kde je - nevim to (mozna nekde v prostoru pojistkove skrinky (bud bude mit 2 rady po 11 nebo 1 s 22 pinama . .. .. . . . kdyz nad tim tak premyslim taky asi spis 2 rady, nedovedu si predstavit konektor na sirce 22 pinu :D) Na tom konektoru je ten drat na pozici 4A....

Z toho propojovaciho konektoru pokracuje primo do palubky (stale pod oznacenim 30C) kde je napojeny na konektoru opet bile barvy a s 10 pinama na ten \"foliovy tistak\" na pristrojovce.... Po tomto harakiri by to uz snad melo chodit samo.... :)

:cool: tak a ted se snaz, dalo mi to praci, tak at ti to meri i teplotu!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to mrkl na mém SRDTíčku a zjistil jsem, že ten budík co mám ukazuje jen hladinu oleje (tudíž při nenastartovaném motoru).

Mrkni se jakou máš na tom budíku ikonku - podle toho poznáš co to má měřit (jestli jen hladinu, nebo i teplotu)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...