Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Colin McRae DIRT


Medion

Recommended Posts

Tak se připojím do debaty se svými poznatky. Mám P4 3,4, 1GB, RAM, Ati 1650Pro 256MB DDR2 a stáhnul jsem si DEMO.

Bez sekání to běží 800x600, detaily na medium. Vzhledově je to opravdu nářez. Pokud to fouknu 1280x1024 full detaily (sekačka, jak prase) Tak je to jak v TV!:super:o

S řízením je to trochu horší … Mám volant Logicech MOMO a musím se ještě pohrát pořádně s nastavením …

Každopádně ta hra je hustá a stojí za to u ní strávit nějakej ten čas

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam X1950GT od Palitu (něco o ní tady) , taknutou skoro na X1950Pro. Podle mě nejlepší volba poměr výkon cena do AGP. Ale myslim, že pokud chce někdo slušně hrát nový hry, měl by to starý železo zahodit a celkově se poohlídnout po něčem celém novém. Tohle už je vždycky takový poslední z nouze ... Zbytečný vyhazovat velký sumy za grafický karty, když ty starý PC její výkon ani nedokážou využít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

LFS hravam uz davno :) to je naozaj simulator :super

Ale aj Dirt je celkom dobra zabavka :) zatial sa mi to paci...

Je to sice arkada, ale celkom slusne sa to chova a je stym sranda... a ta grafika je na plnych detailoch proste krasna :mrk:papa

LFS se obcas svezu jenom demo i kdyz mam plnou verzi,,,,simulator se stoho teprve stava az ted , kdyz uz to nema auto start atd...:D

opravdovej simulator je pro mne pouze rFactor ala www.simracing.cz

jinak se svezu se vsim co ma klounej MP ,,protoze proti pc to nema cenu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

myslíte že mi to půjde s ATI x800gto na PCI-E?

jenom jestli má vůbec cenu to zkoušet...

Těžko říct. Zkus si stáhnout demíčko. Má "pouhých" 800MB:D

Já si nejsem jistej, ale mám takovej pocit, že v nějakým "help" souboru byl výpis podporovaných karet a u Ati to začínalo od řady x1600 ... Ale na beton to říct nemůžu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

jsem to vzal zvostra a prubnu plnou :)

když to nepude, tak to smáznu a hotovo... rozhodněe kvůli tomu nehodlám upgradovat comp :)

díky

Počkej, to jako koupíš "full", nebo to někde stáhneš? Já to zkoušel stahovat a vždycky tomu chyběl nějakej ten rar.

Radši jsem to dal za úkol povolaným a zkušeným. Sice to vyjde tak na kilčo, ale zase to bude funkční a bez starostí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Colin McRAE Rally je hnuj. Chytnul mě 1.díl na playstationu a pak to šlo jenom z kopce. Něco jako FIFA,vždy jenom decentní úpravy. Jinak Richard Burns Rally, Live for Speed a AMD (ATI) is the best!! :roker:P

Tímhle názorem (že je to hnuj) jen potvrzuješ, že si toho novýho Colina nehrál ... Jde totiž o to, že ten novej je postavenej úplně na novým "engine", takže rozdíl mezi CMr05 a Dirt je obrovskej;)

Co se týká Fify, tak musím souhlasit. Hraju jí už od Fify 96 a je pravda, že poslední změna nastala v roce 2004. Od tý doby je to všechno na jedno brdo jen s trochou úprav ...

Na druhou stranu je FIFA oproti PES "hratelnější". Myslím v tom smyslu, že je víc přizbůsobená tomu, že je to hra. Né jen simulace ...

To samý se dá říct o souboji CMr a RBr. Colin je hra a RBr simulace. Každý si vybere to, co se mu víc zamlouvá :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CMR sem se nahrál dost, s CMR 1, 2, 3 a 05 jsem v součtu strávil několik týdnů,ale pak jsem se dostal k RBR a bylo vystaráno. CMR: Dirt jsem hrál taky sice jenom demo,ale hrál. Máš pravdu že Dirt je postavenej na novém enginu. Grafika je noblesní, o tom není pochyb. Model defektu automobilu je taky na slušné úrovni, svodidla se efektně deformujou, zvuky jsou taky prvotřídní. Grafika v menu taky hezká, sice zdržuje,ale to je jedno. V téhleté době více prodává vzhled a značka než hratelnost,že. Ale jak se auto chová? To je příšerný. Pořád se nemůžu zbavit pocitu,že auto jezdí po trati jak autíčko po autodráze. Jako by uprostřed auta byl magnet,který udává směr auta a okolní 4kola se kolem něj točí jak kolotoč. To samý vozovka, to by byl takový problém aby za tich 9let nebo jak dlouho už Colin vychází,aby vozovka nebyla jenom textura ale skuteční povrch s výmoly a kalužemi jak je to u RBR? Programátoři všechen svůj čas věnovali vzhledu,ale chování auta upravili minimálně. Asi je to dobře,neboť se Colin dobře prodává a spoustu lidem to na odreagování plně stačí. Jak si psal, každý si vybere. ALe nedalo mi to,abych si nerejpnul :).

Jak si psal,že RBR je simulace,tak zas takový hardcore to není, jezdil sem to na klávesnici a po jednom dnu jsem již skoro vždy dojížděl první. Stačilo si jenom zvyknout,aby si nejezdil pořád na plný koule. Neboť v téhle hře auto nezabrzdilo na místě jako je tomu tak v CMR. A s tou fifou a PES. Já už to teda nehraju,ale bratr byl blázen do FIFY už od jejích počátků ale jek se dostal k PES 3 tak se k FIFE už se moc nevrací. PES je sice obtižnější ale zato hratelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to C.J: LFS sem se náhrál jak blázen. Začal sem to hrát,když to začínalo v ČR, nechci machrovat,ale málokdy se na serverech našel někdo kdo by byl lepší jak já, jenže pak přestal být čas, několik měsíců jsem vynechal a teď si to zahraju jen malokdy na odreagovačku. Hrál sem jenom demo,hlavně trať GP Track nebo jak se to jmenuje. Můj rekord je 1:23:700 pokud si to dobře pamatuji. Teď sem rád,když to zajedu za 1:26 nebo 1:27. Jakou máš přezdívku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to C.J: LFS sem se náhrál jak blázen. Začal sem to hrát,když to začínalo v ČR, nechci machrovat,ale málokdy se na serverech našel někdo kdo by byl lepší jak já, jenže pak přestal být čas, několik měsíců jsem vynechal a teď si to zahraju jen malokdy na odreagovačku. Hrál sem jenom demo,hlavně trať GP Track nebo jak se to jmenuje. Můj rekord je 1:23:700 pokud si to dobře pamatuji. Teď sem rád,když to zajedu za 1:26 nebo 1:27. Jakou máš přezdívku?

hraju pod nickem Insan!ty.. Většinou na Actual Linux Srever D1, a ještě jsem se nedostal pod 1,30 lk.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že tu pár lidí hraje LFS. Já mam plnou a hraju to už docela dlohou, sem v teamu a občas jedu nějakou tu ligu. Časy jezdím většinou někde tak kolem 2 sekund za WR, jak kdy. Lepší závodní hra neni... a bude ještě lepší a lepší. Kdyžtak lfs nick: DevisltormCZ

Jinak jak tu někdo řikal o tom rFactoru... mam s nim svoje zkušenosti a za pořádnou závodní hru to nepovažuju. Nej je LFS z Rally RBR a pak je zbytek jako GTR, rFactor atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...