Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Colin McRae DIRT


Medion

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: Medion

njn tak to na to taky se*u.chodí mě všechno uplně v pohodě jen teď s tímhle mám problém.grafárnu stejně budu muset koupit novou.....až mě zbydou nějaký kačky.

za pětku Ti prodám svou GF 7800 GT od Leadteku ;)

29000as.jpg

dík za nabídku ale ted mi nějak nezbejvaj kačky a když už tak vemu něco našláplého
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

takže v AGP,že? z 9800 jde udělat XT tím že odemkneš pipeline v riva tuneru. Slyšel jsi o tom něco? trochu by ti to pomohlo pokud máš dobrej kousek.

Odemknutim a mirnym taktem udelas z SE verzi Pro na XT uz musis hodne taktovat a to uz vetsinou po odemknuti karta nezvladne. Jsou an to dobre karty od sapphire. Nevim jak na tom byli obyc 9800, nebo co presne za verzi mas. ja mam tu 9800SE odemklou + mirny takt - samozrejme jsem upravoval i chlazeni - pasivni chladice na pameti + na GPU jsem mel chladic z procesoru + podepernou kartu aby se nezlomila, ale ted jsem tam dal puvoni chladic a taky to stiha... Vykon jde o dost nahoru - me sel o 80% :P az budu doma, tak hodim nejake vysledky z 3D marku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radeon 9800 Pro jde odemknout naprosto v pohodě, obyč nebo SE většinou jde jen přetaktit.. No ale ten "výkon" stejně nijak nepomůže, když není hardwarová podpora novějších DirectX.. Staré hry, co jdou dobře, půjdou plynuleji, co se sekaly, se stejně sekat budou.. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...