Sign in to follow this  
Followers 0
Medion

Colin McRae DIRT

62 posts in this topic

Mám problém se spuštěním této hry...:grr píše mi to tuhle hlášku:Your graphics card doest not support shader version 3.0 nainstalil sem new ovladače na grafárnu,directy 9.0c a stejně to pořád nejde.

Pokud nepřikoupíš new grafiku tak to nerozjedeš.Mě to dělal Vietcong 2 akorát mu stačila verze shaderu pouze 2.0 :) Tak jsem se na to vyfuckoval,kvůli jedné hře nebudu kupovat grafárnu.

njn tak to na to taky se*u.chodí mě všechno uplně v pohodě jen teď s tímhle mám problém.grafárnu stejně budu muset koupit novou.....až mě zbydou nějaký kačky.

není nad starý dobrý Richard Burns Rallye... Colin je pouze hloupá arkáda (ten DIRT je prý o něco lepší, ale pořád to arkáda je)...

Původně zaslal: Medion

njn tak to na to taky se*u.chodí mě všechno uplně v pohodě jen teď s tímhle mám problém.grafárnu stejně budu muset koupit novou.....až mě zbydou nějaký kačky.

za pětku Ti prodám svou GF 7800 GT od Leadteku ;)

29000as.jpg

Původně zaslal: C.J.

za pětku Ti prodám svou GF 7800 GT od Leadteku ;)

29000as.jpg

dík za nabídku ale ted mi nějak nezbejvaj kačky a když už tak vemu něco našláplého

nejsou náhodou 10ky jen na wisty?mám pocit že na xp nejsou,že maj akorát 9.0c

nejsou náhodou 10ky jen na wisty?mám pocit že na xp nejsou,že maj akorát 9.0c

ano, presne tak

7800GT je prozatím velmi solidní grafika. I 8800GTX SLI to není!

To Medion: Co máš za sestavu?

Dirt je dosti naročnej, ale to asi víte...

mam P4 CPU 3 GHz,ram 1.5 Gb grafika radeon 9800.ta jediná mě se*e a brzdí

takže v AGP,že? z 9800 jde udělat XT tím že odemkneš pipeline v riva tuneru. Slyšel jsi o tom něco? trochu by ti to pomohlo pokud máš dobrej kousek.

Původně zaslal: jaudax

takže v AGP,že? z 9800 jde udělat XT tím že odemkneš pipeline v riva tuneru. Slyšel jsi o tom něco? trochu by ti to pomohlo pokud máš dobrej kousek.

Odemknutim a mirnym taktem udelas z SE verzi Pro na XT uz musis hodne taktovat a to uz vetsinou po odemknuti karta nezvladne. Jsou an to dobre karty od sapphire. Nevim jak na tom byli obyc 9800, nebo co presne za verzi mas. ja mam tu 9800SE odemklou + mirny takt - samozrejme jsem upravoval i chlazeni - pasivni chladice na pameti + na GPU jsem mel chladic z procesoru + podepernou kartu aby se nezlomila, ale ted jsem tam dal puvoni chladic a taky to stiha... Vykon jde o dost nahoru - me sel o 80% :P az budu doma, tak hodim nejake vysledky z 3D marku...

tak tak. nechtěl jsem to zatím hledat. já mám odemčenou 6800LE tak nevím jak to je přesně u 9800 ale bude to asi stejné.

Radeon 9800 Pro jde odemknout naprosto v pohodě, obyč nebo SE většinou jde jen přetaktit.. No ale ten "výkon" stejně nijak nepomůže, když není hardwarová podpora novějších DirectX.. Staré hry, co jdou dobře, půjdou plynuleji, co se sekaly, se stejně sekat budou.. :nevim

jj pěkně ste tu rozjeli debatu.....no asi takhle,šťourat se v tom radči nebudu a šáhnu do kapsy a pomažu pro new grafárnu.co říkáte třeba na tuhle:ATI (Sapphire) Radeon X1950PRO, 512 MB DDR3, 2xDVI, lite retail.

post-0-14109595946622_thumb.jpeg