Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Špinavé elektrony


Ticcino

Recommended Posts

Ahojda, tento dotaz nepatří tak úplně do Servisu, ale lepší kategorii jsem nenašel. Pořídil jsem tento týden elektrony a vyměnil je za plecháče co jsem měl původně. Vypadá to moc hezky, ale zejména na předních kolech se na ně lepí bordel z brzd a velice rychle se z nablýskaných kol stanou ušmudlané hnusy. Není na to nějaký přípravek, aby se tam ten humus nedržel? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ti poradim dat kvalitnější brzdové desky, máš je moc měkké a proto hned ten bordel na elektronnech.jinak na čištěni elektronu je super arva ale na to se neptáš:D

-jinak neznam připravek ktery by bordel odpuzoval ,spíš naopak .:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

neviem či to vyrieši problém, ja mám platničky ešete pôvodné a disky to zanáša tak či tak, ak to chceš mať pekné čisté, neostáva nič iné len to často umývať:myslim

časem poznáš že originální nemusí vždy znamenat kvalitní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na umývání používám toto http://www.auto-samolepky.cz/product_info.php/products_id/313 a jsem spokojen, není to drahý, jedno balení vydrží i pul roku při častém mytí, stačí nastříkat a po chvíli opláchnpout teplou vodou a trochu tomu pomoct hadrem nebo smetáčkem, a je to čistý, jde to skoro samo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: Blizzard

jj je to sprej za cca 70kč (takovej ten rozprašovač na kytky) a mají to na většině benzínek. futrál je šedej se zelenejma samolepkama. večer kdyžtak hodim foto.

super, dik :) moc dlouho to sice nevydrzi, ale pohled je na to uzasnej

No já bych neřekl že to dlouho nevydrží, já to nastříkal svoji oblíbenou značkou divil jsem se jak dlouho to na tom bylo vidět, předtím jsem to dělal jen houbičkou namočenou v silikonu, ale to byla za dva dny pryč. Tenhle sprej je jinej než silikon, řekl bych že je to na bázi nějakýho laku nebo co.

http://www.auto-samolepky.cz/product_info.php/products_id/533

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...