Ticcino

Špinavé elektrony

22 posts in this topic

Ahojda, tento dotaz nepatří tak úplně do Servisu, ale lepší kategorii jsem nenašel. Pořídil jsem tento týden elektrony a vyměnil je za plecháče co jsem měl původně. Vypadá to moc hezky, ale zejména na předních kolech se na ně lepí bordel z brzd a velice rychle se z nablýskaných kol stanou ušmudlané hnusy. Není na to nějaký přípravek, aby se tam ten humus nedržel? Díky.

tady ti poradim dat kvalitnější brzdové desky, máš je moc měkké a proto hned ten bordel na elektronnech.jinak na čištěni elektronu je super arva ale na to se neptáš:D

-jinak neznam připravek ktery by bordel odpuzoval ,spíš naopak .:(

neviem či to vyrieši problém, ja mám platničky ešete pôvodné a disky to zanáša tak či tak, ak to chceš mať pekné čisté, neostáva nič iné len to často umývať:myslim

Původně zaslal: PaloLM

neviem či to vyrieši problém, ja mám platničky ešete pôvodné a disky to zanáša tak či tak, ak to chceš mať pekné čisté, neostáva nič iné len to často umývať:myslim

časem poznáš že originální nemusí vždy znamenat kvalitní

Zadnej pripravek na odpuzovani bordelu neni, ja to delam tak ze to pred myckou nastrikam nejakou sragorou, pak to krasne pusti, umeju to vapkou a dam vosk, pak se to krasne meje, staci zahradni hadice....:D

No já bych neměl odvahu natříkat na lakované elektrony nějaký agresivní přípravek.. To je raději každý týden opláchnu a vodou s autošamponem (nejlépe i s voskem), pak to jde taky příště umýt lépe..

s tim těžko něco uděláš.prostě musíš čistit a čistit,stejně jako já a asi stejně jako všichni ostatní

Aby se ti kola nešpinili toho asi nedocílíš. Taky jsem pátral po nějakém přípravku , ale pak jsem si řek že nemá cenu na to nic plácat. Maximálně sehnat kvalitní brzdové destičky jak ti psal Pe.Tr , a občas kola umýt :papa

Na umývání používám toto http://www.auto-samolepky.cz/product_info.php/products_id/313 a jsem spokojen, není to drahý, jedno balení vydrží i pul roku při častém mytí, stačí nastříkat a po chvíli opláchnpout teplou vodou a trochu tomu pomoct hadrem nebo smetáčkem, a je to čistý, jde to skoro samo;)

kdyz jsme u tech kol, co se pouziva na pneumatiky, aby mely nablyskany vzhled a byly hodne cerne, nejaky sprej by to mel byt....:myslim

jj je to sprej za cca 70kč (takovej ten rozprašovač na kytky) a mají to na většině benzínek. futrál je šedej se zelenejma samolepkama. večer kdyžtak hodim foto.

Původně zaslal: Blizzard

jj je to sprej za cca 70kč (takovej ten rozprašovač na kytky) a mají to na většině benzínek. futrál je šedej se zelenejma samolepkama. večer kdyžtak hodim foto.

super, dik :) moc dlouho to sice nevydrzi, ale pohled je na to uzasnej

no je to spíš jenom na srazy (budu to mít na šebetově) a na kolech to zůstane dlouho když jezdíš po asfaltu a za sucha ;)

jinak ze začátku se ta guma musí vzít 2x - 3x aby to mělo požadovanej efekt

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: Blizzard

super, dik :) moc dlouho to sice nevydrzi, ale pohled je na to uzasnej

No já bych neřekl že to dlouho nevydrží, já to nastříkal svoji oblíbenou značkou divil jsem se jak dlouho to na tom bylo vidět, předtím jsem to dělal jen houbičkou namočenou v silikonu, ale to byla za dva dny pryč. Tenhle sprej je jinej než silikon, řekl bych že je to na bázi nějakýho laku nebo co.

http://www.auto-samolepky.cz/product_info.php/products_id/533