Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostupnost nahradnich dilu 205GTI


Smoke

Recommended Posts

dobre ale kdyz to auto koupis tak taky ne vsechno je spatny, neco sezenes tady neco sezenes na vrakaci neco si udelas treba abych si udelal motor, tak na to mam veskere prostredky, jo vim ty se asi bavis o hollym ja se bavim o sobe, ale ja sem schopny si to poskladat sam za malo, nehlede na 25% sleva v ADJ na vsechno, takze i kdyby to bylo tech holyho 60 tak me to porad vyjde na 45

a takovy ty reci, ze to neni auto pro studenty? proc by ne? vsak nemusi mit hned vsechno perfektni. hlavne aby mu to jezdilo bezpecne a muze to v prubehu roku postupne doupravovat podle toho kolik usetri

ale to bysme se mohli dohadovat do aleluja. nechci nikoho nijak popudit nebo vyprovokovat, ale myslim ze kazdy by mohl znat nejakeho automechanika, ktery mu to udela za lepsi korunku

[upravil dne 6.7.2007 205GtiHanz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby něco takového jezdilo bezpečně, tak nelze podvozek, řízení a brzdy zmatlat z dílů z vrakáče, takže jsme opět zase zpět na cenách těch položek výše uvedených. Ještě jsem v tom předchozím výčtu pozapomněl na tlumiče, jen tak mimochodem... A ironií osudu je, že právě naprosto drtivá většina 205 GTI, co tu kde jezdí, má totálně na s*ačky právě výše zmíněné věci, na které oni mladší majitelé naprosto se*ou. Takže obhajujete tu moc hezky, ale ono se stačí i podívat do všech možných diskuzí na ty dotazy - nejčastější je "jak zvýšit výkon", nějaký podvozek nebo brzdy neřeší ani jeden ze sta.

Hele, já si tohle fakt necucám z prstu. Těhle aut už jsem viděl mraky, včetně jejich majitelů, dost si jich ke mně jezdilo pro nějaké díly, nějakou tu 205 jsem také rozebral. Všechno to byli kluci, co o tom svém autíčku na fórech psali jako o miláčkovi - ale realita? Nápravy v pr..., brzdy orvané, gumy sjeté dohladka, ale co, hlavně že to lítá... a nešel by tomu ještě zvýšit výkon, aby to lítalo ještě víc? V těch jejich autech jsem většinou nebyl ochoten ani udělat zkušební jízdu. Jak říkám, v opravdu super stavu jsem za život viděl ty 205 GTI dvě - Bohoušovu, a Jehlixovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ja taky souhlasim s oddiem ;)

Ale ja sem chtel uz konecne "rychly" auticko (a ne auto jenom na prepravu z bodu A do bodu B) :D:D A konkretne ja to jaks taks utahnu :D Nemuzu si sice dovolit brzdy od nejlepsich znacek, ale znacky typu Starline atd teda taky nepodporuju ;) Proste kompromis cena-kvalita. A timhle zpusobem se to utahnout da ;):D

Jinak podvozek a brzdy sou u me na 1 miste!!! A brzdy sem mel po predchozim majiteli novy!! Tlumice mam zatim (nerikam v perfektnim) v dobrym stavu. A zadni napravu sem prozatim resil koupi starsi !!dobre!! napravy..

Jo a mechanika mam znamyho myslim ze vic nez dobryho!!

[upravil dne 6.7.2007 Marcel205Gti]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 205GtiHanz

....... vsak nemusi mit hned vsechno perfektni. hlavne aby mu to jezdilo bezpecne a muze to v prubehu roku postupne doupravovat podle toho kolik usetri

......

[upravil dne 6.7.2007 205GtiHanz]

A pak doufej, že s tím autem, kde "nemusí přece bejt všechno perfektní" nepotkáš nějakou ženskou na přechodu s kočárkem nebo nebudeš muset v těch 190, co tyhle káry uměj, zvlánout nějakou krizovku - ve špitále se už pak o autech, kde nebylo všechno O.K. mluví úplně jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...