Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

neustále teče olej z gufera na poloose


Pelda

Recommended Posts

Zdarec mám 205 1.9 gti 88kw r.v 88 neustále mě teče olej z gufera na poloose na levé straně už jsem tam měnil 3 gufera a furt to neni ono pokažde jizdě nějaká kapka nebo i více tečeto tím vnitřním průměrem okolo poloosy jaksu tam ty pružinky na tom guferu tam jsem je zkrátil a dal jsem tam dvě o dost zkrácené a furt to neni ono nemá někdo nějaký nápad rozměry gufera jsou 40x58x11.3 takove jsem nemohl sehnat mám tam 40x58x10 prosím pište už mě to auto pěkně sere díky za odpovědi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je tam vyjetá hrážka od břitu gufera tak s tím nic neuděláš, nové gufero nepomůže i se zkrácenou pružinkou. Stejné pokud je tam důlková koroze. Jedině obnovit kluznou plochu, studený tvrdochrom, přebrousit.

Na klice i vačkách bezpodmínečně - nevařit, zkroutí se a pak se ti přidře klika nebo vačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začištění by mělo pomoct. Plocha musí být hlaďoučká, bez drážky (pak se vtahuje pod břit olej a protíká). Menší gufero nedávej, pokud je rozměr hřídele těch 40 tak by to mělo fungovat. Dá se sice pak udělat gufero na zakázku, ale to je o nějakou tu kačku dražší. Skontroluj si směr otáčení, jestli tam nedáváš gufero s protisměrným otáčením hřídele.

Na levé straně od výrobce je gufero s grafitovým břitem, bych se nebránil ani náhradě za klasické gufero se dvěma břitama. Klasické jednobřité gufero tam nedávají a si to má své opodstatnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...