Sign in to follow this  
Followers 0
maximum

Slaby vykon

10 posts in this topic

Zdravim borci.

Taky problem mam s aftom... Auto som mal burane a odvtedy to neako slabsie taha. Do otacok to ide v poho, ale slabsie to akceleruje. Motor pri buracke nebol poruseny, bol burany zozadu. Mam podozrenie na vahu, uz som ju aj cistil, ale bez zmeny. Na diagnostike nehlasilo ziadnu vadu. Co by mi to mohlo este robit? hadice? A este otazocka, nenajde sa neaka dobra dusa z okolia KE, co by mi helfla vahu na skusku, aby sm zbytocne nevyhodil peniaze? :roker

Ja ked som mal problemy s krokovym motorom, tak mi v Peugeote najprv ponukli novy kus na skusku, co som popravde necakal. Ina vec bola cena - ta ma neprekvapila :bojim

tak to si mal asi stastie n servismanov:), v tom co sm bol ja, tak skoda reci..., raz mi stacilo....

Jedna se mi válí doma taky jsem jí měnil....Zabírá ale až od 2200ot a skokovitě takže ti asi moc nepomůži:(Ale určo to zkus s někým vyměnit.Osobně si myslím,že je to ono anebo horší varianta,že se stalo něco s turbem:(Zkus se podívat na hadice k turbu jestli nejsou někde prdlé...

podla mna je to na 99% vaha, ale rad by som ju skusil, pred kupou novej, prehodit z ineho afta. Na turbo to velmi nevidim, skor tie hadice, ale tie som kontroloval, no mohol som nieco prehliadnut...

taka otazka do plena, ked mam blbu vahu vzduchu, moze to mat vplyv na spotrebu, myslim, ze sa mi trosku zvysila...:myslim

Původně zaslal: maximum

taka otazka do plena, ked mam blbu vahu vzduchu, moze to mat vplyv na spotrebu, myslim, ze sa mi trosku zvysila...:myslim

Určitě ano, protože máš jiný poměr směsi palivo/vzduch;)

vdaka dundee, presne takto sm si to aj ja vysvetloval, len sm potreboval uistenie od odbornika :))

Jakejpak odborník:D:D:D Měl jsem podobnej problém, ale kdysi na benzínu. Tu váhu jsem vyčistil a bylo po problému;)

oka, tak potom od cloveka s bohatsimi skusenostami ;) , ja sm ju uz tiez cistil az 2x, ale nic sa nezmenilo...,