Stiv

výhřev sedaček

7 posts in this topic

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli se dávaly do 205 vyhřívané sedačky popřípadě jestli se to dá předělat nebo jestli si to někdo předělával doma a duležitý jestli to vubec jde vmontovat do těch sedaček...chtěl bych do svého rolanda nakopat plnou palbu a nerad bych se do něčeho pustil a pak se na netu náhodou dočet že se to do pár kusu montovalo...díky za rady

U 205 jsem to nikdy neviděl, vyhřívání sedaček řeším vyhřívanými potahy, i mi přijdou praktičtější a rychleji hřející...

Jo, s vyhříváním sedaček je to jako s ABS, přední mlhovky jsou na tom o chlup líp (ty mlhovky prý mělo tak 1 auta ze 100).

Tak asi jaká je šance, že budou instalované - byly za příplatek (žádná sériovka).

Řeší se to potahama(dečkama) nebo instalací vnitřku těch deček do sedačky - tady ale majzla, aby se to neprosedělo (většinou ty vyhřívací dečky jsou v "čínské" kvalitě)

MMCH: To tlačítko do středového panelu v pohodě seženeš v Peugeotu - cena cca 800,- Kč.

Díky chlapy za radu :super Jo ještě mě napadlo nešlo by tam vmontovat těleso z jiných sedaček? nebo je nezecpečí propálení...?

No ale dávala se i třeba klimatizace- viz obrázek. Ale "naživo" jsem ji nikdy neviděl a přece vymyšlená není:D

Jo klimatizace ta se dávala, taky jsem jí teda neviděl ale v el. schematech zanesená je, každopádně kdyby byla možnost hned bych po ní šáhnul :D

Narozdíl od klimatizace výhřev sedaček v schematu neni ale ted si nejsem jistý musel bych se podívat:myslim