Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prostredni pricka-dotaz


p!nk p!ggy

Recommended Posts

Zdravim,

vzhledem k tomu ze je tohle muj prvni dotaz tady tak vas vsechny vitam:)..chtel bych se zeptat..rad bych si udelal takovy ten panel mezi spolujezdcem a ridicem,ktery bych mel na opreni ruky,zaroven by mi zakryval tu dalo by se mozna i rict velkou radici paku (je to jen vec vkusu,ikdyz zrovna me by se libila kratsi,ovsem nechci ji rezat,jelikoz na petku bych pak musel byt naklonenej atd atd..navic proste bych radeji ten panel..)..

Mohli byste mi prosim vas nekdo poradit,kdo jste to uz delal nebo treba jen nekdo kdo by mel dobrej napad jak na to,jestli z preklizky nebo neceho jineho to delat..

ja bych to delal asi z nejakeho kusu dreva popripadne te preklizky..s plechem by to podle me bylo horsi..ale pekne bych si to obrousil atd,dal na to molitan,aby to nebylo tak tvrdy a potahl to nejakym calounenim nebo tak neco..

ovsem jeden zasadni problem,ktery NEVIM jak vyresit..

a to je rucka..proste nevim jak to udelat pac ona je docela dost nizko..tak jestli ji nejak zohybat nebo ja proste nevim..kdybyste byli tak hodni a meli nejakou dobrou radu..sem s ni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdě řečeno nevím jestli se najde někdo kdo si dělal do 205ky loketní opěrku :myslim:myslim

Já ji teda nikde neviděl a to jsem pár 205tek viděl, takže možná budeš první kdo se do něčeho podobného pustí. Např. do 405ky se dá loketka dokoupit, ale ta se přidělává na takovej plastovej bazmek co má 405ka mezi předníma sedadlama z výroby. 205ka tam má opravdu jen ručku, takže tam to bude veliké laborování :roll

Jinak tě vítám na klubu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim,ze jeden kluk z nejmenovaneho fora si tu loketni operku primo na 205ku koupil..ja si to ale nechci kupovat a nechcu to jen jako loketni operku ale prave pres cely ten panel az dopredu k radiu..no uvidim..jinak mam 3dver..zkusim to nejak poresit..kdybyste nekdo mel nejaky napady tak sem s nima..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jo tak tohle myslíš? Tak já to mám v Gt taky, skus vrakáče v okolí, nebo inzeráty třeba na seznamu, najdi někoho kdo prodává na díly a poptej se, myslím že nebude problém...

Jinak pokud si ji chceš vyrobit tak zkus laminát i když nejsem z bezpečnostního hlediska nakloněný laminátu v interiéru tak tady by to zas tolik vadit nemuselo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave ze kdyz to jde sehnat tak to vyrobit ani moc nechci ale spis sehnat..spis je problem ten,ze na vrakacich uz prestavaj mit 205ky..:-/ aspon tady v praze..byl jsem ze zeptat uz ve dvouch a rekli mi ze uz 205ky nemaj..a navic kdyz to nekde budou mit tak pochybuju za tam tohle budou schovavat to spis karoserii a tak:(ale zkusim se optat jeste nekde..a uvidime..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

no prave ze kdyz to jde sehnat tak to vyrobit ani moc nechci ale spis sehnat..spis je problem ten,ze na vrakacich uz prestavaj mit 205ky..:-/ aspon tady v praze..byl jsem ze zeptat uz ve dvouch a rekli mi ze uz 205ky nemaj..a navic kdyz to nekde budou mit tak pochybuju za tam tohle budou schovavat to spis karoserii a tak:(ale zkusim se optat jeste nekde..a uvidime..

Řekni tomu klukovi co s nim budeš měnit ten koberec, má jednu tuhle schránku pod rádiem navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Jo tak tohle myslíš? Tak já to mám v Gt taky, skus vrakáče v okolí, nebo inzeráty třeba na seznamu, najdi někoho kdo prodává na díly a poptej se, myslím že nebude problém...

Jinak pokud si ji chceš vyrobit tak zkus laminát i když nejsem z bezpečnostního hlediska nakloněný laminátu v interiéru tak tady by to zas tolik vadit nemuselo..

Můžeš dát prosím tě nějaké fotky, jak to vypadá v reálu? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: renm

Jo tak tohle myslíš? Tak já to mám v Gt taky, skus vrakáče v okolí, nebo inzeráty třeba na seznamu, najdi někoho kdo prodává na díly a poptej se, myslím že nebude problém...

Jinak pokud si ji chceš vyrobit tak zkus laminát i když nejsem z bezpečnostního hlediska nakloněný laminátu v interiéru tak tady by to zas tolik vadit nemuselo..

Můžeš dát prosím tě nějaké fotky, jak to vypadá v reálu? Dík

Co máš na mysli tím v reálu? V reálu to je tak jak to tady dával výše..

s3010004.jpg

s3010021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Dík za fotky. Zřejmě jsem to špatně pochopil. Myslel jsem, že tak má být něco jako loketní opěrka na středovém panelu.

Tak to jsem si z prvu taky myslel dokud tu nedal ty fotky...z jeho popisu jsem to chápal asi stejně jak ty:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: OK406

Dík za fotky. Zřejmě jsem to špatně pochopil. Myslel jsem, že tak má být něco jako loketní opěrka na středovém panelu.

Tak to jsem si z prvu taky myslel dokud tu nedal ty fotky...z jeho popisu jsem to chápal asi stejně jak ty:super

Třeba se někdo ozve, že to tak má udělané.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak loketní opěrku tam nenarveš mezi sedačky, je tam strašně málo místa a pokud bys tam dal nějakou úzkou tak si na to ruku stejně nepoložíš protože to bude nepohodlné.. Taky jsem nad tím kdysi přemýšlel ale jen tak 20 vteřin...loketní opěrka by tam postrádala smysl, jedině že by vyhodil spolujezdcovu sedačku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...