Sign in to follow this  
Followers 0
janík

trubky klima 306 HDI

3 posts in this topic

Zdar lidi řeším problém s hliníkovýma trubkama na klimu nevím jestli mám sehnat nové hliníkové a nechat to přivařit nebo tam dát hadice vím že s tím má spousta lidí problémy. Potřeboval bych poradit i nějaký servis kde to dělají sem ze vsetína a nevím jestli to tady a nebo ve zlínském kraji vůbec někdo dělá a kolik to tak stojí nové se mi nechce kupovat je to hrozně drahé. Díky moc za radu

Původně zaslal: janík

Zdar lidi řeším problém s hliníkovýma trubkama na klimu nevím jestli mám sehnat nové hliníkové a nechat to přivařit nebo tam dát hadice vím že s tím má spousta lidí problémy. Potřeboval bych poradit i nějaký servis kde to dělají sem ze vsetína a nevím jestli to tady a nebo ve zlínském kraji vůbec někdo dělá a kolik to tak stojí nové se mi nechce kupovat je to hrozně drahé. Díky moc za radu

Jelikož jsem měl auto po havárce řešil jsem stejný problém.Nové jsou strašně drahé.Starší se špatně shání a je více druhů.Nakonec jsem volil opravu hliníkové trubky tím,že jsem kousek poškozené trubky vyřízl a nechal nalisovat tlakovou hadici od hydrauliky a vše těsní ok.Stálo mne to 250kč.:roker