Guest RiderVFR

Výfuk-rozdíl v kvalitě?

8 posts in this topic

Zdarec všichni,

chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s výměnou výfuku. Jaký jste koupili,popř. jestli je vůbec mezi nimi nějaký rozdíl a co byste doporučili - BOSAL ... .

Dík.

Bosal nebo Walker , ale je to dost individualni ,pokud bych věděl že auto za rok prodam tak tam vrazim i starline ,otom to je.

zaruka 2 roky je zaruka dva roky:cool:

[upravil dne 3/7/07 Pe.Tr]

Taky jsem to tady řešil a koupil jsem si výfuk ULTER SPORT a jsem s ním moc spokojený

Kupoval jsem Bosal po roce nebylo poznat rozdílu oproti novýmu:potlesk

Bosal i Walker jsou určitě good, ale s těmi italskými Starline nemám zkušenost. Co jsem slyšel, tak nejhorší volba jsou polské výfuky.

Nechcu žádnej laďák,spíš aby to co nejdýl vydrželo a nemusel sem to měnit každý rok. Právě sem slyšel , že polské výfuky Polmostrow jsou levné ale kvalita nic moc. Nemáte zkušenost s výfuky zn. MARMITTE ZARA ?

Dát tam takovej Remus, to by byl hukot, ale i v peněžence. Jinak doporučuji měnit oba díly výfuku najednou. Kdysi u 405 jsem chtěl ušetřit a vyměnil pouze prostřední díl. Během 14-ti dní mi uhnil spoj u zadního tlumiče výfuku, výfuk se prověsil a nový díl jsem si zbrousil na cestě do Brna tak, že na trubce vznikla plocha cca 3 x 3 cm a po pár týdnech se zde začala chytat koroze. Zadní díl výfuku jsem stejně musel koupit. Tenkrát to byl Bosal a oba díly vyšly na cca 7000,- Kč.