divisl

Stresni nosic kol !!!!!

6 posts in this topic

Nemate nekdo kontakt na nejakou firmu v Brne co pujcuje nosice kol na sterchu ? Na P406 Break.

Dik LD

Nosič kol stojí od 300 Kč, obávám se, že to nikdo nepůjčuje

Předseda má pravdu ... ceny se pohybují od 300 do 1000. Já mám zamykací (ikdž nevim k čemu to je, když to stejně sundá každý, kdo má po ruce klíč č. 10 :aut) a spokojenost... Stačí zajet do sportu, nebo nějakého hypermarketu ... :papa

Nevím, estli bych si lajznul nosič za 300,-. Zvlášť potom, co jsem jednou chytal odlítávající kolo na dálnici. :D

A propos, trochu odbočím k nosičům na zadní křídlo (ne na kuli!). Pořád jsem se osobně nesetkal s nikým, kdo to má. Doporučíte značku, cenovou relaci atd.? Mám docela obavy, aby to někde to křídlo nebo sklo neškrabalo nebo nepromačkávalo. Pořád mi není jasný, jak může nosič, kerej je o to křídlo je "opřenej", unést 2-3 kola. :myslim

Teď jsem viděl takovej (značku sem neznal, vypadal docela dost slušně, ale vyrobenej v Číně) v akci asi za 1200,-. Nebo mám jít jen do Thule?

PS: Jasan, že kola můžu hodit i dovnitř. Ale při "velkým stěhování" to asi nepude.

[upravil dne 4.7.07 Ferin007]

Diky za pomoc.

Firma Autodily Raus v Brne, 3x nosic + 2x pricnik na strechu na 10 dni za 550 Kc + 2000 zaloha.