Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2. minisraz P-C Týn nad Vltavou - 28.7.2007 (sobota)


OK406

Recommended Posts

Tak po mnoha dotazech na mou osobu ohledně uspořádání 2. minisrazu v Týně nad Vltavou, tak jsem se rozhodl, že udělám průzkum mezi členy, kdy a kde by se vše konalo. A taky, co by se mohlo udělat či změnit. Tak prosím Vaše návrhy a připomínky. :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši maria!!! A proč b se jako nemohl, anebo neměl zúčastnit ... může jezdit kamkoli a kdykoli se mu zachce a myslim, že na každým sraze PC bude vítán ... prostě jenom má bloklý přístup sem za prohřešky a nikde ani není psáno, že se může nalogovat pod jiným nickem a dále na PC fungovat!!!

[upravil dne 3/7/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

souhlasim s neonem proc by ne.

A se mnou ne?? Ohledně čistého auta?? Tak uvidíme, jak to bude vypadat, jaké bude počasí atd. Já jsem taky pro Komisare, aby se zúčastnil. Pomohl mi při prvním minisrazu, který se podle příspěvků líbil, tak bych rád navázal na tradici. Pražáci mají Džbán, mi budeme mít Týn n/Vltavou.

Děti jsou samozřejmě vítány a už mám pro ně i různé soutěže vymyslené. Ale bohužel finančně nevím, jak to bude. Mám namysli, aby nakresli rodinného Peugeota a pod. A i nějaké hry si můžeme dát apod.. Uvidím na místě a podle počasí apod.. Co vy na to?? Ale Neon bude v nevýhodě, pokud by se soutěžilo s dětmi, tak kde je vezme??:myslim:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: paul jane

souhlasim s neonem proc by ne.

A se mnou ne?? Ohledně čistého auta?? Tak uvidíme, jak to bude vypadat, jaké bude počasí atd. Já jsem taky pro Komisare, aby se zúčastnil. Pomohl mi při prvním minisrazu, který se podle příspěvků líbil, tak bych rád navázal na tradici. Pražáci mají Džbán, mi budeme mít Týn n/Vltavou.

Děti jsou samozřejmě vítány a už mám pro ně i různé soutěže vymyslené. Ale bohužel finančně nevím, jak to bude. Mám namysli, aby nakresli rodinného Peugeota a pod. A i nějaké hry si můžeme dát apod.. Uvidím na místě a podle počasí apod.. Co vy na to?? Ale Neon bude v nevýhodě, pokud by se soutěžilo s dětmi, tak kde je vezme??:myslim:D:D:D:D:D

ja mu je rád půjčím ,si se ženou aspoň trochu povyrazíme:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: paul jane

souhlasim s neonem proc by ne.

A se mnou ne?? Ohledně čistého auta?? Tak uvidíme, jak to bude vypadat, jaké bude počasí atd. Já jsem taky pro Komisare, aby se zúčastnil. Pomohl mi při prvním minisrazu, který se podle příspěvků líbil, tak bych rád navázal na tradici. Pražáci mají Džbán, mi budeme mít Týn n/Vltavou.

Děti jsou samozřejmě vítány a už mám pro ně i různé soutěže vymyslené. Ale bohužel finančně nevím, jak to bude. Mám namysli, aby nakresli rodinného Peugeota a pod. A i nějaké hry si můžeme dát apod.. Uvidím na místě a podle počasí apod.. Co vy na to?? Ale Neon bude v nevýhodě, pokud by se soutěžilo s dětmi, tak kde je vezme??:myslim:D:D:D:D:D

ja mu je rád půjčím ,si se ženou aspoň trochu povyrazíme:D

:super:super:super:super:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi bude sedět termín a bude čas, chuť a nálada, rád dorazím a pokecám atd... ale vím, že posledních 14dní v čnc. je to imposible, protože jsem na vodě ... pravda, že jedeme Vltavu od Vašáku, ale na lodi značky peugeot to asi nebude ... :P

Jinak děkuji za propůjčení dětí, ale možná to bez toho i ještě nějakou chvilku vdržím ... :aut:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Když mi bude sedět termín a bude čas, chuť a nálada, rád dorazím a pokecám atd... ale vím, že posledních 14dní v čnc. je to imposible, protože jsem na vodě ... pravda, že jedeme Vltavu od Vašáku, ale na lodi značky peugeot to asi nebude ... :P

Jinak děkuji za propůjčení dětí, ale možná to bez toho i ještě nějakou chvilku vdržím ... :aut:papa

To jedete Vltavu 14 dnů? No i když pravda, když jsou na jezech hodinové fronty :) A nebo jí jedete až do Prahy, potažmo k soutoku s Labem? :aut

Jinak kousek od Týna má otec chalupu, ale já už tam skoro nejezdím, tak jednou, dvakrát do roka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Dík za odpověď a ještě taková malá otázečka? A čím se ukážeš?? P405 Mi16?????:mrk:mrk:mrk:o:o:o

Vypadá to na GL. Mi16 stále nemá TP. Po praze si stim ještě čas od času troufnu a to jenom kousek od baráku (žádný centrum apod.) ale tohle by byla sebevražda.:( Ale neboj až bude v cajku tak ho určitě přivezu ukázat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...