Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolik brzdovky?


purkmistr

Recommended Posts

Původně zaslal: tibil

...a to akym sposobom ju ides menit.To akoze niekde povolis hadicku a normalne vypustis ci co ? Tak to som este nevidel.

Nerobi sa to nahodou tak ze iba odvzdusnis a dolejes,odvzdusnis a dolejes.Na to Ti pol litra uplne staci,si myslim.

no myslim že to myslel tim odvzdušněnim ale jedna pullitrovka mu určitě nestačila.

2Purkmistr : kolik se tam vešlo ?tipuju tak necelelý litr(800ml)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu, vešlo se tam 1,5 lahvičky cca 750ml. nejdřív sem vysál starou kapalinu z nádobky, hned dplil čistou (abych je nemíchal, přece jen zaruka na nove je dva roky!!!!) a potom mě tatík mačkal brzdu a já postupně jakože odvzdušnoval brzdy tak dlouho až tekla čístá kapalina. v zadu byla pěkne tmavá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

máš pravdu, vešlo se tam 1,5 lahvičky cca 750ml. nejdřív sem vysál starou kapalinu z nádobky, hned dplil čistou (abych je nemíchal, přece jen zaruka na nove je dva roky!!!!) a potom mě tatík mačkal brzdu a já postupně jakože odvzdušnoval brzdy tak dlouho až tekla čístá kapalina. v zadu byla pěkne tmavá!

hmmm,profik!dobře ty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...