Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola


dvori.dk

Recommended Posts

Řekl bych že jo, protože by to měly být origo peugeot-gutmann. Ale počítej s tím, že ti doma rapidně stoupne spotřeba zubních kartáčků:D:D:D Teď jsem si vzpoměl, že podobný kola se dávaly i na VW Golf II. tak se radši zeptej na průměr středový díry aby ti tam prošli. Piškot má 65.1:super

[upravil dne 2.7.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduchý... Dej je nějakýmu kovoobráběči at Ti zvětší díru na 65 mm a hloubka stačí 15 mm.. Já to mám úplně stejně tak.. Ty moje jsou z AUDI z 80 let,tam je tak 4 x 108,60 mm díra...:D:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Řekl bych že jo, protože by to měly být origo peugeot-gutmann. Ale počítej s tím, že ti doma rapidně stoupne spotřeba zubních kartáčků:D:D:D Teď jsem si vzpoměl, že podobný kola se dávaly i na VW Golf II. tak se radši zeptej na průměr středový díry aby ti tam prošli. Piškot má 65.1:super

[upravil dne 2.7.07 Mefisto86]

Kup si takouvou tu věc co se používá na vymývání lahví... Takovéj ten kartáč na drátě...

A když jsem koukal do katalogu Barum na litáky,tak uváděli u Piškotu středovou díru 65,0 mm...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si to zkus spocitat -co das za 4x podlozky, 16x dlouhych sroubu, 4x presoustruzeni stredove diry a 4x gumy, pac tyhle jsou ti k nicemu + porizovaci cena techhle kol = cena novych

EDIT: tim jsem chtel naznacit, ze se na to mas vykaslat a rovnou je prodat:papa

[upravil dne 4.7.07 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

tak si to zkus spocitat -co das za 4x podlozky, 16x dlouhych sroubu, 4x presoustruzeni stredove diry a 4x gumy, pac tyhle jsou ti k nicemu + porizovaci cena techhle kol = cena novych

EDIT: tim jsem chtel naznacit, ze se na to mas vykaslat a rovnou je prodat:papa

[upravil dne 4.7.07 .mycTD]

Má recht!! To se Ti nevyplatí.... A to bys tam musel mít SAKRA podložky a přes tyhle kola je dobře vidět ty podložky,takže by se to mohlo ještě prodražit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...