dvori.dk

Kola

20 posts in this topic

Řekl bych že jo, protože by to měly být origo peugeot-gutmann. Ale počítej s tím, že ti doma rapidně stoupne spotřeba zubních kartáčků:D:D:D Teď jsem si vzpoměl, že podobný kola se dávaly i na VW Golf II. tak se radši zeptej na průměr středový díry aby ti tam prošli. Piškot má 65.1:super

[upravil dne 2.7.07 Mefisto86]

jj to stoupne...dikec moc...doufam ze to tam sedne pak dam vedet...zatim dik moc ;)

já bych řekl, že tam pujdou, protože kamarád to na 205ce měl a bylo to v pohodě - padnou tam jak ulitý (ty liťáky) :D

chtelo by to vedet ET ty sem si tam nejak nevsiml..:myslim jinak tenhle rozmer gum na 205tou nedostanes, budes tam muset dat 50 nebo max 55..;)

Moc bych se s výběrem neukvapoval. Protože tyhle gumy maj dost velkej profil,takže možná budou chtít poupravit lemy nebo dát jiné pneu.

to dvori.dk: A nebylo by jednodušší koupit starší ojeté pneu? Než zasahovat do kastle, poničit zinkovou vrstvu a riskovat,že ti žačnou hnít lemy.

jsou to EXIPy. Mel jsem je sice origo na 309ce, ale davali se snad na vsechny evropsky auta. Tzn muzou byt klidne z Forda a pak mas problem. Zjisti hlavne to ET (melo by byt kolem 18-20) a gumy jsou urcite moc velky.

dvori.dk: hele, tak tyhle ti tym fakt nepujdou. Je to Ford, ET 36 a mala stredova dira:papa

jj to uz jsem zjistil taky...bohuzel uz byli objednany...:( Ten co mi je prodaval rikal ze jsou na peugeota no nic pujdou zase o dum dal

[upravil dne 4.7.2007 dvori.dk]

To je jednoduchý... Dej je nějakýmu kovoobráběči at Ti zvětší díru na 65 mm a hloubka stačí 15 mm.. Já to mám úplně stejně tak.. Ty moje jsou z AUDI z 80 let,tam je tak 4 x 108,60 mm díra...:D:D:mrk

Původně zaslal: Mefisto86

Řekl bych že jo, protože by to měly být origo peugeot-gutmann. Ale počítej s tím, že ti doma rapidně stoupne spotřeba zubních kartáčků:D:D:D Teď jsem si vzpoměl, že podobný kola se dávaly i na VW Golf II. tak se radši zeptej na průměr středový díry aby ti tam prošli. Piškot má 65.1:super

[upravil dne 2.7.07 Mefisto86]

Kup si takouvou tu věc co se používá na vymývání lahví... Takovéj ten kartáč na drátě...

A když jsem koukal do katalogu Barum na litáky,tak uváděli u Piškotu středovou díru 65,0 mm...:myslim

taky uz me to napadlo ale jeste neim jestli to pude ted sem meril tu stredovou diru a je tam 55mm a ET 38 takze budu muset dat podlozky

tak si to zkus spocitat -co das za 4x podlozky, 16x dlouhych sroubu, 4x presoustruzeni stredove diry a 4x gumy, pac tyhle jsou ti k nicemu + porizovaci cena techhle kol = cena novych

EDIT: tim jsem chtel naznacit, ze se na to mas vykaslat a rovnou je prodat:papa

[upravil dne 4.7.07 .mycTD]

Původně zaslal: .mycTD

tak si to zkus spocitat -co das za 4x podlozky, 16x dlouhych sroubu, 4x presoustruzeni stredove diry a 4x gumy, pac tyhle jsou ti k nicemu + porizovaci cena techhle kol = cena novych

EDIT: tim jsem chtel naznacit, ze se na to mas vykaslat a rovnou je prodat:papa

[upravil dne 4.7.07 .mycTD]

Má recht!! To se Ti nevyplatí.... A to bys tam musel mít SAKRA podložky a přes tyhle kola je dobře vidět ty podložky,takže by se to mohlo ještě prodražit....