Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zamlžený světlomet - čirá optika


RichVa

Recommended Posts

Ahoj,

na mé 306 z r. 2000 s čirou optikou se začal mlžit pravý světlomet - tedy jen po umytí nebo nyní v zamlženém ránu. Po rozsvícení světel se postupně odmlží ale u blinkru zůstává.

Dá světlo rozebrat a přetěsnit nebo je to jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mělo by to jít přetěsnit.s tím mám taky problém.....jenže mě právě chybí ta krytka co je zezadu na světle a nějak ji nemůžu zchrastim.na vrakáči jedině celé světlo,ten holej dekl mi nedaj.kdyby někdo věděl,tak napiště SZ.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BossR5

Joo ,tak to muze bejt nekde nejaka prasklinka,nebo nemas zadni krytku..

Jo tááák, zadní krytka tam je, ale od předchozího majitele jí chybí jeden zoubek, takže není úplně nafest. Takže jí zkusím nějak domluvit.

Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

mělo by to jít přetěsnit.s tím mám taky problém.....jenže mě právě chybí ta krytka co je zezadu na světle a nějak ji nemůžu zchrastim.na vrakáči jedině celé světlo,ten holej dekl mi nedaj.kdyby někdo věděl,tak napiště SZ.díky

Já bych taky potřeboval ty krytky, ale světla se mi nemlžej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

jednu krytku na reflektor mam. je kruhova. pochadza z roku 1998. to este nebola cira optika, ale uz malo to svetlo aj blinker spolu.

ak vam bude pasovat, dam dam za 150 Kc plus postovne.

je ale len jeden kus a je mierne poskodena. kazdopadne myslim ze pouzit sa da.

grno@blumenbecker.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

jednu krytku na reflektor mam. je kruhova. pochadza z roku 1998. to este nebola cira optika, ale uz malo to svetlo aj blinker spolu.

ak vam bude pasovat, dam dam za 150 Kc plus postovne.

je ale len jeden kus a je mierne poskodena. kazdopadne myslim ze pouzit sa da.

grno@blumenbecker.sk

ta krytka je stejná, mám to vyzkoušené na světlách od \Valeo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: filas1

Zkoušel jste někdo to čiré světlo rozebrat? Sundat jen sklo(tedy plast). Potřeboval bych slepit prasklou parabolu, která je pod tím.

myslím že to nepůjde, je to tam přilepené nějakou spárovací hmotou, možná bjy to chtělo nahrřát a snad to pustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

jednu krytku na reflektor mam. je kruhova. pochadza z roku 1998. to este nebola cira optika, ale uz malo to svetlo aj blinker spolu.

ak vam bude pasovat, dam dam za 150 Kc plus postovne.

je ale len jeden kus a je mierne poskodena. kazdopadne myslim ze pouzit sa da.

grno@blumenbecker.sk

LOL, za 150Kc? Ja sem ji koupil tady na foru od stiflera za 50Kc a myslim si ze ani vetsi hodnotu nema, napr. spodni podbeh stoji 800Kc original, a to je asi zhruba 30x vetsi plast :D

Jinak ja sem tu krytku taky nemel a zamlzili se me skla jen tehdy kdyz sem si nechal mit parou motor, ale po 2 dnech se to odmlzilo a problem stim nemam, vypada to opravdu na netesnost, ale zkus nekde schrastit tu krytku, nejlepsi je vrakac, jinak si myslim ze nova by se taky dala sehnat, je ale otazka za kolik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jogin: cena nahradniho dilu nema s rozmerem co delat, podbeh muze stat 800 a blby drzak ke stahovacce okna (velikost krabicky sirek) taky tak....

2filas: problem neni ani tak to rozebrat, jako spis to dat do kupy aby to drzelo a tesnilo. neni lepsi koupit novy, na vrakacich tak kolem 1500 a mit pokoj a jistotu, ze sviti tam kam ma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jeden kus, ked ho niekto chcete napiste cenu. 150 bol moj navrh. ono je mi to aj relativne jedno za kolko, ale iste uznate ze za 20,- sa mi to neoplati balit do balika a niest na postu. to viac prejazdim nez z toho ziskam. podla mna za 150Kc nekupis v predajni peugeot ziadny diel. a na vrakovisku ti to zvlast podla mna nedaju, budu to chciet dat ako komplet svetlo. ked je svetlo rozbite, asi to vyhodia tiez komplet. neviem, si myslim.

kazdopadne ak sa niekomu zide, radsej ju poslem, ako by som ju mal vyhodit. napiste grno@blumenbecker.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2jogin: cena nahradniho dilu nema s rozmerem co delat, podbeh muze stat 800 a blby drzak ke stahovacce okna (velikost krabicky sirek) taky tak....

2filas: problem neni ani tak to rozebrat, jako spis to dat do kupy aby to drzelo a tesnilo. neni lepsi koupit novy, na vrakacich tak kolem 1500 a mit pokoj a jistotu, ze sviti tam kam ma?

JJ, v tom mas, pravdu ja sem jen porovnaval, danej dil no :D , proste za 150Kc me to prijde takovy no , nemastny, takovej kus niceho, ale zase je ta cena dana nedostupnosti dilu, no tak ja nevim :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dam to niekomu aj za 50KC. inac to asi skutocne vyhodim. mne je to jedno za kolko. ale ked to chcete tak lacno, alebo aj zadarmo, zoberte este nieco, aby to celkovo vyslo aspon na 200 KC. a potom som Vam to ochotny poslat postou.

rozumejte nejde o to, ze chcem vsetko draho predat, ide o to, aby malo pre mna zmysel to balit do balika, odniest na postu, vystat radu, a stravit pri tom celom 4hod.

ale zas radsej nez to vyhodit by som to dal niekomu kto by to zuzitkoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...