Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

System rezervy


Georginek

Recommended Posts

Kluci toho času co to tady obkecáváte......mám nový šroub-držák-hák made in doma.

Starý šroub jsem řízl a vyndal z auta. Podle délky starého držáku jsem uřízl kus závitové tyče a zohnul kus plechu. K plechu přivařil matku a na závitovou tyč přivařil hlavu-to co trčí v kufru ze starého držáku. Mno trochu barvy a vazelíny a snad to povolím až budu potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj... chápu, že každý nemá svářečku atp.

Co takhle "CRC ROST FLASH 500ml. Penetrující olej s šokovým zmrazujícím účinkem rychle uvolňuje zarezlé nebo zadřené spoje. Zmrazující účinek (-40 °C) rozrušuje zarezlé nebo zadřené povrchy a vysoce čistý penetrující olej si snadno najde cestu prasklinami. CRC Rost Flash snadno uvolňuje zadřené spoje. Nanáší se na závitové spoje, pera, tyče atd."

Nebo jakýkoli jiný Odstraňovač rzi, uvolňovač zarezlých spojů...

Držák očisti kartáčem co jde pak nastříkej.

Sám to asi nepovolíš, takže pomocník Ti chytne klíč na kola v kufru, nebo ostrý hasák a ty pak zdola páčíš čím můžeš a rozkvedláváš dokud něco nepovolí. Pokud se ti ho podaří aspoň kousek dotáhnout, očisti zavit kartáčem a pokračuj s povolováním...

... nebo jen navštiv kámoše se svářečkou ... ;)

Každopádně vím, co je zpravovat auto na parkingu před barákem...

[upravil dne 15/7/07 JaZa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...