Sign in to follow this  
Followers 0
Navis

Medvěd blok na 106 co nejlevnějc

10 posts in this topic

Ahoj, potřeboval bych poradit kde by mi udělali (Praha a okolí) uzamykání řadící páky na 106, moc dík za radu Ivan

Muzu ti dat kontakt do Prahy Hloubetina. Je to firma Halda a tel. 281 861 882, 602 304 060. www.halda-praha.cz Dela i mimo jine zabezpeceni LOKMAS. Je to naprosto stejne jako Medved- block(trn do tunelu), ale cena se pohybuje okolo 4.500kc i s montazi.;)

Myslím,že do 5tisíc se vlezeš i s Defend Lockem.Výrobců těchto zařízení je hodně,ale prý ten defend je nejlepší.Construct čii Medvěd prý nějak praská.Ideální snad má být Defend PIN LOCK nebo tak nějak

Akorat si nechavam delat do auta PIN LOCK (defendlock) - mimochodem destiny uz ho tam ma a nechaval si ho delat nekde v PHA -

Jinak co se tyka PIN LOCKu - neni to uzamyklaci system s trnem, ale s otocnym mechanizmem - je to drazsi nez trn, ale taky je to lepsi :D

Me to vyjde asi taky tak podobne (v UL), ale Destiny to delal v PHA, ale kde jsem uz zapomel - urcite to ale bylo za min nez 6.000,-

Jen taková malá připomínka...kámoš z pojiš?ovny mi vykládal jak tyhle zamykání zpátečky jdou odstranit během pár vteřin a že je to kosmetická překážka...prostě chytnou páku, škubnou a vyrvou z uložení...pak hledaj nějakou rychlost a odjíždí...měl to i na videu tak nevim.... asi to bude u každýho auta jinak fungovat, ale doporučil mi radši pořádnej alarm s třeba dvěma immo...prý je to mnohem účinější. Ale to by nám tu mohli poradit odborníci na slovo vzatí, no tak kluci, nevěřim že si tady nikdo neušpinil ruce...:cool::D

ALARM??? Sorry, ale ten ti je k nicemu - priklad - vytipuji si tve auto. cvrnkou do nej a spusti ti alarm - - vypnes ho a zkounes auto - nic? OK. Tak ti ho spusti znovu - tohle se opakuje tak trikrat ctyrikrat az te donuti ho vypnout (nebo te donuti sousede) .- no a pak uz neni co resit.

Mimochodem moc rad bych taky videl to (ilustracni) video :) Jeste radeji bych videl toho zlodejicka jak se me snazi vyrvat paku z kulisy a pak se ji tam snazi nacpat zpatky :)

Coze to bylo za pojistovnu????? :D :D