Sign in to follow this  
Followers 0
lukash

Kde v Praze koupit kvalitnejsi gumicky do steracu?

18 posts in this topic

Jelikoz mam popraskane gumicky na prednich steracich, chystam se koupit nove. Koupil jsem si bezraminkove Valea, ty mi ale po 12ti dnech ukradli, tyto tedy vylucuji. Take nechci kupovat ruzne Tesco produkty ( povetsinou stejne ani nesezenu odpovidajici delku, a to ani na benzinkach - mam 70+65 cm ). Poradite?

Původně zaslal: oddie

Tak holt ramínkové Valeo, když se ty bezramínkové kradou...

raminkove valeo stoji 800 ( 1 ks ). nedik :( To uz bych si mohl rovnou koupit orig. sterace od Peugeot za 1800...

[upravil dne 2.7.07 lukash]

Pokud nechceš no-name, pochybuju že si v ceně nějak výrazně pomůžeš, oproti tomu Valeu...

Pokud nechceš no-name, pochybuju že si v ceně nějak výrazně pomůžeš, oproti tomu Valeu...

ja ale nechci sterace, ale pouze kvalitnejsi gumicky...

Na kvalitní gumicky bez raminek jsem nenarazil ... ja osobne bych sel do tech valeackejch ... jsi-li radny clen, mas jeste v autokelly 20% slevu a jsou opravdu kvalitni, nez-li nejak noname! A nekradou se tolik, co bezraminkace!

ja nahodou koupil v Tescu Valeo, tenkrat to byl teda jeste Carrefour a je pravda, ze meli jen jedinej rozmer.

Původně zaslal: Dress

za 1200,- sada na 307

zde

a nebo tam dat 650/650 za necelých 600,-

zde

Nejde mi to otevřít.:(

aha, mě to fungovalo, tak nic, je to standartní nabídka benexu, Valeo VM417-2 PEU 307 a Valeo C 6565 (650mm+650mm).

Stejnak jsou to pálky za ty stěrače.

Původně zaslal: Dress

aha, mě to fungovalo, tak nic, je to standartní nabídka benexu, Valeo VM417-2 PEU 307 a Valeo C 6565 (650mm+650mm).

Stejnak jsou to pálky za ty stěrače.

Nechce mě to tam pustit.

mě už taky ne, asi mají zakázano dávat odkazy, pokud do katalogu vlezu znovu od začátku tzn. od přihlášení tak to jede normálně

tak jsem si teď koupil Valea a musím říct že jsem zklamaný, kvalita se zhoršila, minulý rok když jsem je také kupoval tak jsem byl spokojený, ale teď.... nic moc, na reklamaci to asi není, nevím jestli mám jen smůlu na kus nebo jdou s kvalitou dolů, made in poland

Původně zaslal: lukash

Tak holt ramínkové Valeo, když se ty bezramínkové kradou...

raminkove valeo stoji 800 ( 1 ks ). nedik :( To uz bych si mohl rovnou koupit orig. sterace od Peugeot za 1800...

[upravil dne 2.7.07 lukash]

Já teď kupoval Valea. Sice rozměr 550 x 600, ale stály mě rovných 500Kč a jsem s něma zatím maximálně spokojen. Na předchozí auto jsem kupoval před 3 lety také Valea a stírají dodnes :super