Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brake Fluid Low Level


mitch.mb

Recommended Posts

Jojo nasel sem to... Testoval sem slusovat packu a prepinani facha, ale puvodne jsem slusoval levou packu a uz sem si rikal ze to nepude, ale pak me to trklo tak jsem sel znovu to rozdelat a ono to facha... Takze zitra skusim zajet na diagnostiku jestli me to udelaj a melo by to fachat... Este si akorat dodelam spinac a bude to cajk :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dle prispevku jisteho taky boleslavaka byl v peugeot marek kde mu to prej udelal tak tam dneska jedu tak pak napisu jak jsem pochodil. Jeste se zeptam znamej co ma diagnostiku na WV koncern tak rikal ze musim znat nejakej kod (ne ten bezpecnosti kod z karticky) pomoci kteryho se dostane k nastaveni onoho palubniho PC. Nevite nekdo kde v ty diagnostice se to najde? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

no dle prispevku jisteho taky boleslavaka byl v peugeot marek kde mu to prej udelal tak tam dneska jedu tak pak napisu jak jsem pochodil. Jeste se zeptam znamej co ma diagnostiku na WV koncern tak rikal ze musim znat nejakej kod (ne ten bezpecnosti kod z karticky) pomoci kteryho se dostane k nastaveni onoho palubniho PC. Nevite nekdo kde v ty diagnostice se to najde? Diky moc

Asi myslíš mě! :roker Jo já jsem ho aktivoval dle toho to prima peugeot fora a aktivovali mi to v Peugeot Marek MB , psal jsem ti mail...

Jinak tu hlášku mi to zobrazuje taky nepravidelně, je to tím spinačem, ale měnit ho nebudu protože jsem se tu někde dočetl že je to složitý se k němu dostat... (hladinu brzdovky mám MAx.)

[upravil dne 10.7.07 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidicky potvrzuji ze tato chybova hlaska o hladine kapaliny je skutecne od toho koncaku pod ruckou... Vcera este nez me nabouraly jsem to rozebiral s tim ze ho vymenim, ale u nas v Peugeotu ho nemely tak ho mam objednanej a bude v sobotu, ale uz kdyz jsem poprve odpojil konektor a znova ho zapojil tak to prestalo delat pri zatazeni rucky... Pro jistotu jsem ho prostrikal WDckem a ted to uz nedela... Takze opravdu tam byl asi nejakej prechodacek takze to hlasilo neco jinyho... Pro jistotu sem si ho objednal a kdyz by to zase zaclo zlobit tak ho vymenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...