Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nafta na palivovom cerpadle


4ever

Recommended Posts

P406 80kW r01

Vcera mi z nicoho nic zacal palivomer ukazovat z 1/4 paliva zrazu 1/2, stalo sa to po zaparkovani a neskorsom opatovnom nastartovani motora, neviem preco, moc to neriesim, riesilo sa to tu viac krat je to nepresne, chcel som ho skusit nakalibrovat.

A hopla problem, na palivovom cerpadle mam naftu a neviem preco, vykaslal som sa teda na tu kalibraciu. Preto sa pytam ci to moze mat suvis? Aj okolie nadrze je take tmave (zasrane), cerpadlo bolo menene v servise v 11/2006. neviete proadit cim to moze byt? Moze to mat aj nejaky suvis s tym zlym ukazovanim stavu paliva?

Tankovanie do plnej nadrze - nejaka netesnost, pripadne netesnost tych dvoch hadiciek co idu z cerpadla?

[upravil dne 1.7.07 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem úplně stejný problém. Na čerpadle mi stála nafta. Stalo se to vždy, když jsem tankoval do víc než 3/4 nádrže. Začalo mi to dělat, když mi měnili to čerpadlo. V nádrži ho drží ta velké plastová "matka". A tu je kuva problém dobře dotáhnout. To je celej problém (pořezaný ruce od plechu okolo a tak). Takže za použití tupého majzlíku a kladiva jsem problém vyřešil. Ale jestli jí někdy budu muset zase povolovat, tak se asi po...:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...