Sign in to follow this  
Followers 0
4ever

Nafta na palivovom cerpadle

5 posts in this topic

P406 80kW r01

Vcera mi z nicoho nic zacal palivomer ukazovat z 1/4 paliva zrazu 1/2, stalo sa to po zaparkovani a neskorsom opatovnom nastartovani motora, neviem preco, moc to neriesim, riesilo sa to tu viac krat je to nepresne, chcel som ho skusit nakalibrovat.

A hopla problem, na palivovom cerpadle mam naftu a neviem preco, vykaslal som sa teda na tu kalibraciu. Preto sa pytam ci to moze mat suvis? Aj okolie nadrze je take tmave (zasrane), cerpadlo bolo menene v servise v 11/2006. neviete proadit cim to moze byt? Moze to mat aj nejaky suvis s tym zlym ukazovanim stavu paliva?

Tankovanie do plnej nadrze - nejaka netesnost, pripadne netesnost tych dvoch hadiciek co idu z cerpadla?

[upravil dne 1.7.07 4ever]

Ano, už se to tu řešilo. Zkus dát hledání. A i Komisar k tomu dával fotky a schéma. Podívej se tady.

[upravil dne 1/7/07 OK406]

dik moc

EDIT: precital som si to, no mozno to moj problem bude, len ja som si nevsimol ziadne kvapky pod autom,

ja mam naftu priamo na vrchu a okoli cerpadla

[upravil dne 1.7.07 4ever]

Klikni na hledání a dej teče a uvidíš, kolik je tam příspěvků. Tam si vyber a přečti a snad ti to pomůže. Chce to jen čas a trpělivost.

Měl jsem úplně stejný problém. Na čerpadle mi stála nafta. Stalo se to vždy, když jsem tankoval do víc než 3/4 nádrže. Začalo mi to dělat, když mi měnili to čerpadlo. V nádrži ho drží ta velké plastová "matka". A tu je kuva problém dobře dotáhnout. To je celej problém (pořezaný ruce od plechu okolo a tak). Takže za použití tupého majzlíku a kladiva jsem problém vyřešil. Ale jestli jí někdy budu muset zase povolovat, tak se asi po...:-))))