Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lokalni sraz - Liberecko


Lokalni sraz - Liberecko  

  1. 1. Lokalni sraz - Liberecko


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Co se týče účastníků- přijel bych já + určitě jedna další 205, pokud dám včas vědět pevný čas, přijede i 205 XAD krabice, 306 HDI, 406 TD, 205 1.1i, vzal bych i bráchu a přijel by s naší druhou 205 1.9D:)

+ Hugo

[upravil dne 3/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Já to beru. Jinak o příštím víkendu přijede i Hugo Boss, takže předpokládám že by se také zúčastnil a já bych určitě nejel sám, mám tu kamarádů "pežoťáků víc než dost:) Jinak co se týče toho kde se slézt, navrhuji patrové parkoviště v Hypernově, které je v patře celkem úplně prázdné:super Teplé oblečení podmínkou:super

No, příští víkend nevim, jak na tom budu a stejně ani nevim, kde je tam ta Hypernova s patrovym parkovištěm... :D

Detail, zavoláš mi, přijedu pro Tebe v Liberci kamkoli, ale je to jednoduché, přímo sjezd z dálnice :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Co se týče účastníků- přijel bych já + určitě jedna další 205, pokud dám včas vědět pevný čas, přijede i 205 XAD krabice, 306 HDI, 406 TD, 205 1.1i, vzal bych i bráchu a přijel by s naší druhou 205 1.9D:)

No, to už vypadá na celkem solidní účast...třeba se do příštího víkendu dá dohromady dalších pár lidí a bude to reálně zorganizovatelný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Detail, zavoláš mi, přijedu pro Tebe v Liberci kamkoli, ale je to jednoduché, přímo sjezd z dálnice :super

Sjezd z dálnice???Pamatuju si akorát sjezd u Babylonu a pak sjezd kousek od soudu a věznice... :myslim No, ale díky, aspoň bych měl dobrýho navigátora. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Co se týče účastníků- přijel bych já + určitě jedna další 205, pokud dám včas vědět pevný čas, přijede i 205 XAD krabice, 306 HDI, 406 TD, 205 1.1i, vzal bych i bráchu a přijel by s naší druhou 205 1.9D:)

No, to už vypadá na celkem solidní účast...třeba se do příštího víkendu dá dohromady dalších pár lidí a bude to reálně zorganizovatelný :D

Myslim že by to šlo. Nebo bych možná byl schopnej zajistit místo přímo u Peugeot FederalCars, ale to nezaručím, ta Hypernova by byla jistější, nebo spíš jistá:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Myslim že by to šlo. Nebo bych možná byl schopnej zajistit místo přímo u Peugeot FederalCars, ale to nezaručím, ta Hypernova by byla jistější, nebo spíš jistá:)

Teda, nečekal jsem takový bleskový reakce na čerstvě oživený zapomenutý vlákno. No, uvidí se, třeba to vše vyjde a udělal by se příjemnej srazík... :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Nebo jednodušeji, slézt se u Makra, ten sjezd je značený (ze směru Praha- Mladá Boleslav) a případně přejet do té Hypernovy, cca 2km.

Taky řešení. :potlesk To aspoň vim, kde je a opravdu se ten sjezd nedá přehlédnout. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já se tedy příští víkend 100% nezúčastním, mám rodinnou návštěvu a musím se příjemně přetvařovat v ZOO

Předsedo, tady máme taky ZOO.....:D Tak je vem sem, rodinu zanecháš s nějakým financem v ZOO, pak sjedou šalinou do města a můžeš za námi přijet:) :D

[upravil dne 3/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já se tedy příští víkend 100% nezúčastním, mám rodinnou návštěvu a musím se příjemně přetvařovat v ZOO

Zatim to neni nic jistýho, jen tady o tom tak debatujeme...Zatim je to takový to "co kdyby..." :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Medvěd

Já se tedy příští víkend 100% nezúčastním, mám rodinnou návštěvu a musím se příjemně přetvařovat v ZOO

Zatim to neni nic jistýho, jen tady o tom tak debatujeme...Zatim je to takový to "co kdyby..." :cool:

Nebo se domluvit na pozdějším termínu, až bude po "klouzání", tak týden po klouzání udělat srázek tady:) Myslím že bych i Huga ukecal aby přijel znovu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Nebo se domluvit na pozdějším termínu, až bude po "klouzání", tak týden po klouzání udělat srázek tady:) Myslím že bych i Huga ukecal aby přijel znovu:super

No, jak se psalo v úvodu tohoto vlákna - když se dá dohromady dost lidí, kteří by se srazem souhlasili a dostavili by se, tak se pak můžou ladit věci jako přesný datum a místo... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Nebo se domluvit na pozdějším termínu, až bude po "klouzání", tak týden po klouzání udělat srázek tady:) Myslím že bych i Huga ukecal aby přijel znovu:super

No, jak se psalo v úvodu tohoto vlákna - když se dá dohromady dost lidí, kteří by se srazem souhlasili a dostavili by se, tak se pak můžou ladit věci jako přesný datum a místo... :roker

Jak říkám, lidí dám dohromady tady přímo z Liberce celkem dost. Teď jde o to, stanovit nějaké datum a vyjadřovat se přímo k němu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Co takhle 24.2.?:myslim

No, zatim to vypadá, že 24. 02. 2008 bych měl mít volno, takže bych přijel, pokud by se nepřihodila nějaká zvláštní náhoda nebo nehoda, která by mi v příjezdu zabránila. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

No když budu vědět že 24, plánovat si prostě nic nebudu:D

U mě je problém, že velitel naplánuje směny už měsíc dopředu a pak se s tim dá hejbat jen výjimečně a já s nim nejsem tak zadobře, aby mi udělal výjimku. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...