silver849

406 Buracka

17 posts in this topic

Ahojte vsetci.Akurat som mal mensiu nehodu.:(Chcel by som sa opytat co sa my oplati viac.Kupit celu karoseriu alebo to dat opravit.Za kolko by sa dala zohnat Karoseria.Alebo ake su ceny na vrakoviskach na predne blatniky,kapotu.A naraznik.Diky dopredu za info

caw, ak si nepotrpis na original veciach, tak ti odporucim polsko, ja som tiez daval auto dokopy a vyslo ma to na 1/3 oproti cenam na slovensku

Když dáš fotku, tak určitě poznáme víc - jestli to opravovat nebo koupit jinou kastli.

Původně zaslal: Medvěd

Když dáš fotku, tak určitě poznáme víc - jestli to opravovat nebo koupit jinou kastli.

Máš pravdu předsedo !!!! :D:D:D

Upřímnou soustrast taky jsem měl bouračku:roll

tak na to mrkni je pro představu ,ptal jsem se na vrakáčích a díly by vyšli na 20 tis. klempr na 15 tis. a lak 20 - 30 tis.a ještě sem tam něco okolo:bojim neviplatí se to dávat do kupy snad jen dotáhnout jiné na přestavbu třeba s vadným motorem .

pojišťovna mi na to dá 102 000,-Kč za totálku a vůbec ji nezajíma co jsem do toho za posledního půl roku vrazil a to mám na všechno doklady z Peugeot servisu zhruba za

60 000,-kč ,kupní cena loni v září 124 000,-Kč

Do me jeden typ nacouval na krizovatce, vypadalo to docela nevinne - mackla kapota a vzatej predni naraznik (byl jsem docela nastvanej, auto jsem mel pouze 3hodky). V servisu mi rekli ze mam jeste praskly vetraky na sahare a hnutej jeden svetlomet. Oprava nakonec vysla na 69tis :nevim

Diky za prispevky.Ked tak vidim tie ceny tak si radsej zozeniem novu karoseriu.Mam to dost viac ako Quiddo.

Tato oprava mě stála kolem 10000....Hodně zdaru při opravování Světlo z vrakoviště výztuha se nechala stará,oprava nárazníku,kapota se vyklepala ale osobně bych si koupil starou určitě by to líp sedělo....pokud to nebyla tvoje chyba tak není co řešit zaplatí to pojištovna nebo ne?Jo a navíc mi spravoval

ještě práh takže tak 2000 odečti;)

[upravil dne 9.7.07 Zipík]

Původně zaslal: silver849

Diky za prispevky.Ked tak vidim tie ceny tak si radsej zozeniem novu karoseriu.Mam to dost viac ako Quiddo.

Tak se pochlub a dej sem nějaké fotky třeba bych od tebe něco vzal? potřebuju levou stranu od řidiče do zadu a zadní vrata a výztuhu podlahy eventuelně držák zadní nápravy ten hliníkovej:myslim

prave uvazuju,ze bych ten druhy vzal na dily a rozprodal to,kdyby se mi to vyplatilo

to genzer : kdyz by to bylo mozna tak o 25 tic min tak asi jo jinak mam pocit ze se to nevyplati

Vycislili my opravu okolo 120tis.Zohnal som karoseriu z anglicka za vyhodnu cenu.Je zlozite prehodit volant na lavo.Da sa to vobec.A kolko by to tak stalo ci sa my to oplati.

Musíš použít hodně věcí z evropské verze,hlavě kolem nápravy a elektriky a předních světel,svítili by fajfkou naopak....

Původně zaslal: silver849

Mam hodne dobrych veci Z naburaneho.Naprava je taka ista?Lebo ja ju mam posunutu dozadu.

Ale počítej s tím že to nebude vůbec žádná procházka růžovým sadem....jestli to nebudeš dělat sám tak jsi zjisti kolik jsi za to někdo vezme a myslím že to nebude levné....at jse ti to vyplatí:papa:papa