Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když kupujete ojetinu ...


Guest RiderVFR

Recommended Posts

Obzvláště u nás,kde si každý hajzlík - kutil myslí, že zbohatne, když doveze z Německa dvě půlky auta a udělá z nich novýho nablýskanýho krasavce. Že se v tom pak někdo může zabít ... . Navíc jak fungují některá STK při schvalování dovozu ...

[upravil dne 29.6.2007 RiderVFR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to moc pismenek nez abych to cetl. Ale dobre borene zanovni auta z nemecka se porad vyplati spravit a prodat, nejlepe do AAA jako nikdy nebourane. Kamos takhle koupil uz driv favorita, nikdy nebourany, prvni majitel a za rok zjistil, ze je to ze dvou aut, navic pulka auta byla po roce cervena a druha pulka spis do orenzova - jak ten lak slezl... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je teda sdružení...:xvul Mě to tady fakt připadá jako v kocourkově:roll....Auta ze zahraničí jsou podle nich starý vraky(to sice některy jo)a měl by se dovoz opět zakázat,ale i ten ,,VRAK"má nižší obsah škodlivyn ve výfukových plynech než vozidla typu Š120,Favorit,VAZ,Wartburg,atd...vůz Š105,120 ve furt v tabulkach registrovaných vozidel na dost vysoké příčce,proč právě neudělat něco dobrého v tom smyslu,že by se vozům ze zahraniční(mimochodem většinou vybanených katalizátory) zjednodušila registrace v ČR(a ne platit až 5tis.za vystaveni CZ TP),aby konečně i lidé kteří nemají na nové auto peníze si mohli dovolit něco komfortnějšího než je pravě stará škodovka....a i příroda by si mohla alespoň nepatrně oddechnout:cool:

Ted jsem byl na SME a na svý 405 Mi 16 s vyndaným katalizátorem mi naměřili pouhých max 100pmm HC...no neni to nádhera na motor s 200 tísíci,bez katu..a CO a CO2 taky parada:super:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...