Sign in to follow this  
Followers 0
Guest RiderVFR

Když kupujete ojetinu ...

7 posts in this topic

Obzvláště u nás,kde si každý hajzlík - kutil myslí, že zbohatne, když doveze z Německa dvě půlky auta a udělá z nich novýho nablýskanýho krasavce. Že se v tom pak někdo může zabít ... . Navíc jak fungují některá STK při schvalování dovozu ...

[upravil dne 29.6.2007 RiderVFR]

Je to moc pismenek nez abych to cetl. Ale dobre borene zanovni auta z nemecka se porad vyplati spravit a prodat, nejlepe do AAA jako nikdy nebourane. Kamos takhle koupil uz driv favorita, nikdy nebourany, prvni majitel a za rok zjistil, ze je to ze dvou aut, navic pulka auta byla po roce cervena a druha pulka spis do orenzova - jak ten lak slezl... :bojim

No to je teda sdružení...:xvul Mě to tady fakt připadá jako v kocourkově:roll....Auta ze zahraničí jsou podle nich starý vraky(to sice některy jo)a měl by se dovoz opět zakázat,ale i ten ,,VRAK"má nižší obsah škodlivyn ve výfukových plynech než vozidla typu Š120,Favorit,VAZ,Wartburg,atd...vůz Š105,120 ve furt v tabulkach registrovaných vozidel na dost vysoké příčce,proč právě neudělat něco dobrého v tom smyslu,že by se vozům ze zahraniční(mimochodem většinou vybanených katalizátory) zjednodušila registrace v ČR(a ne platit až 5tis.za vystaveni CZ TP),aby konečně i lidé kteří nemají na nové auto peníze si mohli dovolit něco komfortnějšího než je pravě stará škodovka....a i příroda by si mohla alespoň nepatrně oddechnout:cool:

Ted jsem byl na SME a na svý 405 Mi 16 s vyndaným katalizátorem mi naměřili pouhých max 100pmm HC...no neni to nádhera na motor s 200 tísíci,bez katu..a CO a CO2 taky parada:super:mrk

No a nechci urážet firmu AAA ale co jsem slyšel od několika známých,tak tam prý ,,lepí"auta jak na běžícím pásu:bojim