kobr

Bionafta a zničený motor

61 posts in this topic

Když dostanu od servisu potvrzení, že mám zničené vstřikování tím, že jsem používal nekvalitní naftu, tj. s přídavkem řepných olejů, od koho můžu požadovat náhradu? Já bych ji požadoval po zelených, protože ti magoři todle toto navrhli!

Asi bych požadoval náhradu od majitele čerpací stanice, kde jsi tankoval. Jen to má malej háček a to dokázat, žes to tam opravdu koupil:nevim

Původně zaslal: lukáš.t

pan bursík si nachystá peněženku:grr:grr

Můj názor na zelený je takovej, že větší pr***r nás motoristy nemohl potkat.:grr:grr:grr

nechapem ako moze niekto liat do auta taky sajrajt.skuste vodu mozno to tiez bude ist.

ak vam zavedu taku pi...... tak u nas mame cerpacky co vas velmi radi prijmu:D

Původně zaslal: kobr

Nestačí mít jako doklad paragon?

V podstatě jako doklad toho, žes to tam koupil to stačí. Jen bude problém ještě dokázat žes tam nelil ještě něco jinýho. Ale to by měla podle složení zkoumat čojka:super

Na Slováky to nemám daleko a v případě plné nádrže by to stálo za to . Jen ta cena se mi zdá být vyšší. Jaký je kurs?:o:myslim

V podstatě jako doklad toho, žes to tam koupil to stačí. Jen bude problém ještě dokázat žes tam nelil ještě něco jinýho. Ale to by měla podle složení zkoumat čojka:super

Byla by sranda, kdyby se zjistily ještě další příměsi v naftě:grr:potlesk:aut

Myslíš něco jako venné esence aloe vera?:D

Původně zaslal: Mefisto86

Myslíš něco jako venné esence aloe vera?:D

Tak budeškodit ta přiblblá řepka nebo to neudělá nic kromě větší spotřeby? Teď to mám za 5,2/100 km zhruba normální jízdou.:D:potlesk:);):super

myslis, ze slovensko bude jedina vyjimka v EU, kde se pridavat nebude?

BTW, podle vykladu originalnich dokumentu neni vubec dane ze v kazdem litru ma byt 5% primesi. Podstatne je, aby celkove prodane mnozstvi tohle splnovalo, tedy klidne 95t cisteho paliva do bezneho provozu a 5t "zeleneho" pro zemedelce...

Pozor, toto není zvýhodňování zemědělců.

Jak řekl Ševčík z Liberálního institutu, všechny lukrativní pozemky s řepkou poctivě zkoupili spekulanti a už prej není vůbec možný koupit takovej pozemek.

Bordel v Kocourkově jak se patří.

Nedonutí přidavaní řepky do nafty vyrobce motorů aby todle zohlednily a při vyrobě nato braly ohled.

Aby ty motory vydržely používaní meně cenné nafty?:myslim

No to mozna vyrobci udelaji ale co s motory co jsou uz vyrobene a pouzivaji se. Nebo ze by to byl boj za obnovu autoparku, vsechny stavajici auta se pokazi tak si koupime nove.

Původně zaslal: Holly

Zlatej benzín:papa

Absolutní souhlas:super Nám tam řepku neprotlačí:D:D:D

Původně zaslal: Medvěd

Co jsem se bavil s jedním známým, který zemědělčí a používá novou techniku, tak ten tvrdí, že motory nových traktorů jsou minimálně stejně háklivé na kvalitu paliva jako motory nových aut (tzn. velice). A opravdu se mi nechce věřit, že zrovna zemědělci, kteří jsou závislí na tom, jak jim technika šlape, by byli ochotní lít do traktorů za několik míčů nějaký srágory, které si pan Bursík a sopl. vymyslí

Zlatý Zetory 25, 50 atd. Tam může se lít co chce a ono to jen čoudý ale jede!!! Jo pánové, tak to byli traktory a né co je dneska, kdy je to jako v 607 vybavené.