Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde sa stratil komisar?


jozefsv

Recommended Posts

Právě, že když maže příspěvky, tak je to to nejhorší, co asi může udělat, když potom někdo něco hledá, tak to nemá ani hlavu ani patu a bude si myslet, že jsme se tady všichni zbláznili.

Naposledy byl v křížku s nějakým členem s 206, který prodával budíky, které koupil a zjistil, že mu tam nepasují, tak se je snažil za stejnou cenu prodal - logicky, když je ani nepoužil, Komisar se do něho pustil, že to ani náhodou za tu cenu neprodá, že musí slevit a kdesi cosi. Prostě se opět pletl, do čeho neměl a jen se snažil tím svým obvyklým způsobem někoho naštvat a dát všem najevo, že on všechno zná a všechno ví a je nejlepší.

Najednu stranu hodně věcem rozumí a dokáže poradil, ale občas to podával způsobem, že jsou všichni tupý a on je pánbůh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se tady někdo s někým na něčem nepohodne není nic zvláštního, ale co tu předvádí komisar nad tím zůstává rozum stát. :bojim

Musím než jen souhlasit s výše napsanými příspěvky od Radka, Medvěda a Alušky. Víceméně napsali to samý co si o tom všem myslím.

Co jsem si všiml tak veškeré mazání započalo někdy minulý pátek. Reagoval jsem na to jen tak že jsem komisarovi napsal U2U co si o jeho počínání myslím (zcela slušně).

Žádný reakce jsem se nedočkal. Nu což. Ani jsem to nečekal. Dál už se ktomu vyjadřovat nehodlám.

P.S. Jen doufám že se tady takovejch komisarů nenajde víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost blbý hlavně pro toho,kdo založí nový vlákno s nějakým dotazem,pak ho někdo spucuje,proč nepoužije hledání,ale když ho použije,tak se výsledek stejně nedozví,protože jsou příspěvky smazány.Možná by nebylo špatný dejme tomu po 24 hodinách zakázat mazat,nebo měnit příspěvky,jestli je to teda technicky proveditelný.:myslim

[upravil dne 28.6.2007 olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

To je dost blbý hlavně pro toho,kdo založí nový vlákno s nějakým dotazem,pak ho někdo spucuje,proč nepoužije hledání,ale když ho použije,tak se výsledek stejně nedozví,protože jsou příspěvky smazány.Možná by nebylo špatný dejme tomu po 24 hodinách zakázat mazat,nebo měnit příspěvky,jestli je to teda technicky proveditelný.:myslim

[upravil dne 28.6.2007 olda]

to mazáni se nějak řešilo ale asi nedořešilo, ja si myslim že mazat by měli jen admini, mam cca 950 přispěvků a za celou dobu sem snad smazal jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle napad tu uz byl...prekvapive naposled kdyz to komisar zkousel....po pravde at so kdo chce maze co chce, ale at pred tim nepise do kazdyho prispevku jen aby tam neco bylo.....naposled to bylo tak asi 1500 za dva? tri mesice?clovek se pak trosku ztraci.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, upřímně řečeno: Ne všechny příspěvky od komisare byly vyloženě k tématu či zcela relevantní (Pokec, Bazar, Tuning), některý byly opravdu zcela mimo mísu a až degradující, ale na druhou stranu pokud se jednalo o technický problém (Servis, Modely), tak rady, postupy nebo tipy od komisare byly dobrý a z tématu o minisrazech v Týně je vidět, že komisarovi to pálí a nemá tzv. "tulení" nemoc, naopak je vlemi šikovný a zručný.

Nedávno jsem pročítal jakási starší témata v Modelech a jedna z odpovědí zněla asi takto:

"komisar: Díky za tip, hned to zkusím a dám vědět"

To mě zarazilo, protože jsem si jaksi nevšiml, že by komisar od začátku tématu nějak přispěl. Nebylo to jediné téma, takových je na tomto fóru většina, protože kdyby se komisar nikdy nedostal k tomu mazání, měl by dnes mým odhadem přes 4200 příspěvků:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

dundee, rekla bych ze o dost vic.....

První mazání přišlo při cca 2900, druhý při několika stovkách:myslim a to poslední při cca 1800...

Tudíž oprava: minimálně 5200 příspěvků...

EDIT: Dokážete si někdo představit, co by se stalo, kdyby něco podobného provedl třeba oddie (cca 7300 příspěvků) nebo Ferry (cca 3700 příspěvků) , kteří v drtivé většině odpovídají přesně a bez zaváhání??? Já teda ani náhodou...

[upravil dne 28/6/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Řekl bych, že komisar asi nejvíce svím počínáním poškodil toto dosti užitečné téma:(

Tak to je tuším to téma, který jsem zmiňoval;)

Každopádně výsledek je naprosto stejnej, jako kdyby začala své příspěvky mazat AKA. To bysme klidně celej pokec mohly smáznout:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

dundee, zcela presne vim, co by se stalo, mohli bychom sekci servis skoro smazat :D(nechci upúrit zasluhy ostatnim, ja to nectu, tak nevim :) )

Servis a Modely určitě, protože by z toho byl pak takovej guláš, že by se v tom nevyznali ani Mexičani, ani Maďaři:D:D:D

Opravdu to mazání neni fér, klidně bych tuhle možnost nechal pouze na adminech. Pokud se spletu a dám nový téma jinam, napíšu adminovi U2U, že bych chtěl smazat téma "To a to" umístěné "Tam a tam"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Opravdu to mazání neni fér, klidně bych tuhle možnost nechal pouze na adminech. Pokud se spletu a dám nový téma jinam, napíšu adminovi U2U, že bych chtěl smazat téma "To a to" umístěné "Tam a tam"...

Myslim si, že kdyby to měl dělat pouze admin, tak má plný ruce práce a za chvíli by tu byl megabordel, jelikož nikdo nejsme neomylní. Zas na druhou stranu bych byl pro takovémuto radikálnímu zásahu nějak zamezit, a to třeba, že by pisatel mohl příspěvek smazat max do hodiny, co jej vložil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

Opravdu to mazání neni fér, klidně bych tuhle možnost nechal pouze na adminech. Pokud se spletu a dám nový téma jinam, napíšu adminovi U2U, že bych chtěl smazat téma "To a to" umístěné "Tam a tam"...

Myslim si, že kdyby to měl dělat pouze admin, tak má plný ruce práce a za chvíli by tu byl megabordel, jelikož nikdo nejsme neomylní. Zas na druhou stranu bych byl pro takovémuto radikálnímu zásahu nějak zamezit, a to třeba, že by pisatel mohl příspěvek smazat max do hodiny, co jej vložil.

Ale toto je jednodušší, než programovat možnost mazání témat. Admn dané téma najde (nebo ještě lépe na něj bude mít odkaz) a smázne ho komplet. Je to sice zdlouhavější, ale nehrozí, že pak máme z fóra hafo příspěvků nepoužitelnejch:super;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...