Sign in to follow this  
Followers 0
jozefsv

zraz veteranov VW v DE

9 posts in this topic

mozno trochu otravujem, ale mam na niekoho z vas prosbu.bol som teraz cez vikend v DE a nahodou som natrafil na zraz veteranov VW.mam z toho celkom pekne fotky ale nikdy som tu fotky nedaval a ani nenahraval niekde na internet.bol by som rad keby sa toho niekto ujal a ja mu tie fotky poslem.samozrejme ak to chcete vidiet.ak nie tak prosim moderatora o zmazanie prispevku

[upravil dne 29.6.07 jozefsv]

Medvěd: tenhle Transportér (kámoš něco takovýho/T1,T2/ shání, ale na českejch papírech) mě tak nezaujak jako celá ta řádka ahlavně ten černej Karmann je něco:mrk

mi16- dik za hodenie fotiek

2all- mam toho trochu viac ale aj mna najviac zaujal karrman.bolo ich tam viac vo vsemoznych farbach,ale ten cierny to bol ozaj kusok.kam sa na to hrabu nove vw.

zaujimave na tom zraze bolo to, ze som nikde nevidel ziadneho organizatora ani policajta a vsetko fungovalo v najlepsej slusnosti.zbehli sa tam anglani,rusi,svedov som tam dokonca videl...

Jo, karmann je fakt nadherny, kdybych mel zbytecne korunky, tak bych nejakeho snad i koupil, nechal zrenovovat a dat tam nejakou peknou V6... panecku, to by bylo.. :roker