Sign in to follow this  
Followers 0
mirec.dk.406

oprava spatného zrkadla

8 posts in this topic

Dopredu sa omlúvam dal som dotaz aj do bazaru žiadosť o kúpu, ale chcem sa poradiť dá sa opraviť poškodené spatné vokajšie zrkadlo na ľavej strane (vodičove), včera mi to niekto poškodil na parkovisku, lieta mi to v tom kľbe dopredu aj dozadu a moc to tam nedrží, je to starý model, je v elektrike, v knihe som našiel návod na rozobratie ale neviem či keď to rozoberiem či to pôjde spraviť, máte s tým niekto skúsenosť, ďakujem

Asi nejlépe bude to rozebrat abys zjistil jestli to půjde opravit....uvidis jestli je to tam popraskany nebo jen vypadly z drzaku:papa Kdyz uz to nepujde dat dohromady, jine z vrakace;)

Původně zaslal: mirec.dk.406

skúsim to poobede rozobrať keď prídem z práce a uvidím :nevim, poraďte nejaké vrakovisko

tipuju na vystřelenou nebo zlomenou pružinu

tak som to rozobral a je prasknuté teleso z plastu skúsim to nejako zalepiť, zošrobovať a dať dokopy a zrkadlo nechám asi na pevno bez možnosti pohybu

post-0-1410959589066_thumb.jpg

ten prelepny spoj poisti este kuskom hlinikoveho plechu /nejaky tenky/ prevrtaj to aj s plastom a zanituj.

To dokaze udrzat viac ako lep. Ak ked zozenies nieco nove tak to len vymenis.

tak som to vsetko polepil u kamosa nejakým super lepidlom, stiahol sk-páskou, stiahol ešte dvoma kúskami drôtu vo vnútri, celé spojil dokopy, zlepil silikonom a dal na to kryt, teraz sa to suší v kotolni zajtra uvidím, dúfam že to bude držať

[upravil dne 29.6.2007 mirec.dk.406]

našroboval som ho tam, je tam už skoro týždeň tak dúfam že už neodpadne, ale do umyvárky asi už nepôjdem

:roker