Sign in to follow this  
Followers 0
mychaylow

slabej výkon

10 posts in this topic

Zdravim Vás všechny.

Mám 406 1.8 66kw rok výroby 98.

V benzínu mě to papá tak 10/100 a to nejsem žádnej závodník.

Je tam namontovaný i LPG a to mě papá tak 11-12/100

Zajímalo by mě,jaké s tim máte zkušenosti vy ostatní,že tenhle tip motoru žere jako prase a výkonostně tomu vůbec neodpovídá.

před 406-kou jsem měl seata toledo 1.8 benzín s tím samim výkonem,ale tan když jsem přidal plyn,tak narozdíl od pežota vystřelil jak šíp.

připadá mi ten pežot strašně línej,tam kde jsem jezdil s toledem běžně do kopce svižně na pětku se pežot vůbec nechytá.

Já mám stejnou zkušenost se 406kou (stejný model jako ty - včetně LPG). Před tím jsem měl 405ku 1.9 SRi a to byl teda větší dravec. Nicméně si porovnej hmotnost obou vozů z techničáku. Když jse viděl, že 406ka je o 300Kg težší než 405ka, tak jsem pochopil. Myslím, že s tím Toledem ten rozdíl bude možná ještě větší.

Každopádně celkově jsem spokojený, motor je kultivovaný a tichý.

1.8 bola vyrabana vo verzii 66kW?, podla mojich vedomosti sa vyrabali dve motorizacie 1.8. a to 81kW a 85kW. Zo 66kW agegatov to bol 1.9 TD a 2.0 HDi. Alebo sa mylim?

to Yantschi: myslím, že se nemýlíš. Já mám tedy 81kW podle TP, ale výkonostně v reálu mi to příjde asi jako těch zmíněných 66kW. Jde vidět, že číslo samotné zase tolik neznamená :(

mylite se oba dva ,,,daval se tam i motor 1.8 8v presny kw nevim ,kamos mel vp napsano 65kw a druhej 66

Pagot ma pravdu. Informace z Workshopu:

1.8i - XU7JB (LXF) - 1761cc - 66kW - 1998-2002

1.8i - XU7JPK(L6A) - 1761cc - 70kW - 1995-2002

[upravil dne 28.6.2007 Tornado]

Hmmm, tak dobre. Inac s tou lenivostou ani 81kW nepravi nic, tiez mam plyn a k tomu klimu, ale toto je limuzina a nie kupatko, na pohodlne vezenie sa uplne postacuje, v meste trocha trpi, ale na dialnici je kral.

Úplne v začiatku výbehu 406-ky sa montovali do nich aj motory 1.6i 8V , videl som aj také, boli to motory ktoré sa dávali do poslednej rady 405-tiek.

objem 1560ccm, 65 KW (85 PS)

[upravil dne 28.6.2007 mirec.dk.406]

Originally posted by mirec.dk.406

Úplne v začiatku výbehu 406-ky sa montovali do nich aj motory 1.6i 8V , videl som aj také, boli to motory ktoré sa dávali do poslednej rady 405-tiek.

objem 1560ccm, 65 KW (85 PS)

[upravil dne 28.6.2007 mirec.dk.406]

Napr. moj svagor ma 406 sedan a ma tam 1.6 motor, to je ok, ale nevedel som ze 1.8 bola aj 66kW.