j.vojta

Zapojení autorádia-napájení p406

7 posts in this topic

Ahoj lidi, koupil jsem si autorádio Panasonic CQ-C3355N a nejde mě zapojit. Poradíte mě prosím někdo, jak mám změnit napětí. U přiloženého manuálu jsou nějáký varianty, ale to mě nejde. Díky moc

Máte zkušenosti s tímto autorádiem??

Auto jsem si koupil ojeté a nemám k němu manuál, takže nevim, jaký je zapojení v autě-je to p406 r.v. 1996, original autorádio bylo Philips 4030. Zkoušel jsem ho zapojit podle manuálu k autorádiu, ale taky to nejde. V mojí starý Felici hraje bez problémů.

[upravil dne 27.6.2007 j.vojta]

[upravil dne 27.6.2007 j.vojta]

Ja mám toto rádio a nieje žiaden problém.Ak máš originál predprípravo,len zasunieš a fachá.;)

Ale ak nechodí skús odfotiť zapojenie či tam nieje zrada.

Previdlo: červený - spínaný +,žltý - stáli+,čierny - kostra,modrý - remont control(ant.zosilovač,alebo zosik výkonový):D

Já při změně rádia místo origo neměl problém. Jen u peugeotu je v ISO konektoru napájení prohozenej kabel stálého napětí (napájení paměti v rádiu) s kabelem spínaného napětí (přes klíček).

Jinak když dáš hledání tak už se tady o tom psalo. Jsou i obrázky. ;-)

Konektory.jpg

Prohoď A4 s A7. :papa

[upravil dne 27/6/07 Dave_k]

Ja to zapojeni musel prekopat uplne, sice nechapu jak to predtim fungovalo, ale na novem radiu uz to nejelo a to tam predtim nebylo origo radio. Takze merak do ruky a podle manualu od radia to prepoj tak jak to radio pozaduje...

Přepojit podle návodů jsem to ještě zkoušel, takže mě nezbyde, než se v tom fakt víc pohrabat.

Mám takovou blbou otázku... nevite nekdo, jak vycvaknu ty draty z toho konektoru, ktery se nacvakava do radia? Dneska jsem se s tim trapil a nepodarilo se...

Diky!

Původně zaslal: Krata

Mám takovou blbou otázku... nevite nekdo, jak vycvaknu ty draty z toho konektoru, ktery se nacvakava do radia? Dneska jsem se s tim trapil a nepodarilo se...

Diky!

Taky jsem to zkoušel a taky neúspěšně. Tak jsem se naprd za konektorem přestřihl a napájel. Rychlejší řešení. :papa