Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zapojení autorádia-napájení p406


j.vojta

Recommended Posts

Ahoj lidi, koupil jsem si autorádio Panasonic CQ-C3355N a nejde mě zapojit. Poradíte mě prosím někdo, jak mám změnit napětí. U přiloženého manuálu jsou nějáký varianty, ale to mě nejde. Díky moc

Máte zkušenosti s tímto autorádiem??

Auto jsem si koupil ojeté a nemám k němu manuál, takže nevim, jaký je zapojení v autě-je to p406 r.v. 1996, original autorádio bylo Philips 4030. Zkoušel jsem ho zapojit podle manuálu k autorádiu, ale taky to nejde. V mojí starý Felici hraje bez problémů.

[upravil dne 27.6.2007 j.vojta]

[upravil dne 27.6.2007 j.vojta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám toto rádio a nieje žiaden problém.Ak máš originál predprípravo,len zasunieš a fachá.;)

Ale ak nechodí skús odfotiť zapojenie či tam nieje zrada.

Previdlo: červený - spínaný +,žltý - stáli+,čierny - kostra,modrý - remont control(ant.zosilovač,alebo zosik výkonový):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já při změně rádia místo origo neměl problém. Jen u peugeotu je v ISO konektoru napájení prohozenej kabel stálého napětí (napájení paměti v rádiu) s kabelem spínaného napětí (přes klíček).

Jinak když dáš hledání tak už se tady o tom psalo. Jsou i obrázky. ;-)

Konektory.jpg

Prohoď A4 s A7. :papa

[upravil dne 27/6/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Krata

Mám takovou blbou otázku... nevite nekdo, jak vycvaknu ty draty z toho konektoru, ktery se nacvakava do radia? Dneska jsem se s tim trapil a nepodarilo se...

Diky!

Taky jsem to zkoušel a taky neúspěšně. Tak jsem se naprd za konektorem přestřihl a napájel. Rychlejší řešení. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...