Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

airbag fault


hudy

Recommended Posts

Původně zaslal: hudy

zkousim zda mi nekdo poradi? predevcirem se me behem jizdy na palubce rozsvitil symbol airbag a na PP napis "airbag fault". Neporadi mi nekdo co s tim???je to u P307:myslim

chce to napojit na diagnostiku ta tu zavadu blíže urči ,jasne je že je to něco souvisejici s airbagem, můžou to byt jen volne nebo zanesene kontakty, jenže podle te kontrolky nepoznaš jestli je to od airbagu ,mas asi 4 minimalne ,nebo od pyropasu.tohle je na diagnostiku. možna zkus jen vzit kontaktol a prostřikat kontakty pod sedačkou řidiče a spolujezdce, vždy dva ,teda pokud mas bočni airbagy , hlavne mej u toho vypnuty kliček , pokud to je ono tak kontrolka po nastartovani zhasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzap

Viděl bych to na páčky pod volantem /tz. COM/. 307 na to docela často trpí.

no už nějakou dobu přemyšlim na co 307 netrpí.

jinak com nebo mux, ted jsem jeden rozebiral kvuli bagu ,byl tam v haji jeden kablik,dik Bumlovi ,kvalitně zapajeno.

post-0-14109595883722_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem ted řešil taky a vyřešil , musiš ten mux vyndat , vycvakneš to plastove kolečko s pružinou uprostřed pak vycvakneš to plastove kolo co je jako pod volantem ,je tam dlouhy byly kabel,bacha na to jak je zamotany ,a na tom plastu zevnitř malinko lamacim nožem seřizneš ty pacičky co vraci pačky do puvodni polohy

tady je par fotek s te akce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...