Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Economy mode+Trip


Scud_storM

Recommended Posts

Zdravim. Mam 407SW a docela me stve ze po chvili vypnuteho motoru vypne radio a na displeji se ukaze jen Activate Economy mode. Nevim jak to vypnout. Pls help.

jeste bych se chtel zeptat jak se da prepinat v TRIP na to auto > 1 >2 a jak se to da vynulovat. Porad tam je 9999 tak nevim... Kdyz sem nastavik 100km tak to nic nedela... tak nevim.

[upravil dne 26.6.2007 Scud_storM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scud_storM

Zdravim. Mam 407SW a docela me stve ze po chvili vypnuteho motoru vypne radio a na displeji se ukaze jen Activate Economy mode. Nevim jak to vypnout. Pls help.

lze vypnout jen pomocí diagnostiky. odkud jsi ,třeba poradime kam a za kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Scud_storM

Zdravim. Mam 407SW a docela me stve ze po chvili vypnuteho motoru vypne radio a na displeji se ukaze jen Activate Economy mode. Nevim jak to vypnout. Pls help.

lze vypnout jen pomocí diagnostiky. odkud jsi ,třeba poradime kam a za kolik.

No tak to zase neni potreba. Ja myslel jestli to nejde udelat pomoci nejakejch tlacitek. Jinak mame osobniho mechanika kterej dela vyhradne Peugeoty, ale jeste sem se k nemu nedostal... Ale moc diky za radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scud_storM

Pokud by si mohl poradit tak se koukni jeste sem neco dodal do prvniho prispevku a to tlacitko TRIP. 407 mam 2 dny tak jeste poradne vsechno nevim

neni to na přehazovani palubniho počitače? myslim že když to budeš mačkat, tak na display se budou střidat hodnoty jako pruměrna spotreba ,aktualni spotreba ,dojezd, apod. je to tlačitko někde u budiku nebo na pačce u volantu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem rekl. Kdyz zmacku trip treba z radia tak skoci takove okenko kde jsou zalozky auto, jednicka a dvojka. Je to na dvojce a pocet km 9999 pocet L/100km je 0,0 a prumerna rychlost jestli to tak je je 0. Nic se nemeni ani za jizdy. Kdyz to stisknu podruhe tak tam je jen Enter distance nebo tak neco. Nic vic... tim Check/000 vymazu jen pocet najetejch km u budiku pod celkovym poctem km. Takze nevim. Jestli nekdo neco vite tak pls help.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to mi hodi prepnuti akorat Radio/CD i kdyz jsem v tom TRIP. Klidne poslu fotky... Docela me to stve. A chtel sem se zeptat jestli v Status of function jak se pise ze jsou treba aktivovany svetla atd jestli to primo v tomhle miste lze zmenit. Ja kdyz na to dam treba OK tak to vyskoci o nabidku vys. Tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scud_storM

No tak to mi hodi prepnuti akorat Radio/CD i kdyz jsem v tom TRIP. Klidne poslu fotky... Docela me to stve. A chtel sem se zeptat jestli v Status of function jak se pise ze jsou treba aktivovany svetla atd jestli to primo v tomhle miste lze zmenit. Ja kdyz na to dam treba OK tak to vyskoci o nabidku vys. Tak nevim

Ferin asi myslel páčku stěračů ne rádia. Tam se ve většině modelů (počínaje 406) ovládá palubní počítač. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...