Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 cvaka pri toceni volantem


Clown

Recommended Posts

teda cvaka - obcas to cvakne, kdyz jedu pomalu, treba pri otaceni. cvakne to vzdycky tesne (asi ctvrt otacky) pred rovnyma kolama, prave pri rovnani a vypada to jako kdyby to slo pres nejakej zoubek - takovy \"lup\" a je to citit ve volantu i trosku slyset... nejdriv jsem si toho vsimnul z jedny strany, pak to udelalo i z druhy. co by to mohlo byt?

a kdyz auto stoji, tak to moc nepoznam, ponevadz docela intenzivna rachta servo.

mate s tim nekdo zkusenost? nebo alespon predstavu? kdyztak budte jemni - vyssi sazba za opravu by mne asi slozila :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně podobně, ale zase, když ám kola úplně do plnýho rejdu. A závada? Úplně jednoduchá - málo oleje v posilovači. Otázka je, jestli máš hydraulickej posilovač..:D Další záhadou pro mě zůstává, kam se mi ten olej během 3 měsíců ztatí, že ho musím vždycky dolejt a pod autem nic...:o(( 309 GRD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Oddie: no jo, mám...:o Vidíš, já si myslel, že to je normálka a koukám, že jsem asi exot... Neměl bys tip, kam juknout, kudy by se mi moh ztácet olej? Pokud je ale taková spotřeba, jako mám já, normální, tak dobrý. Ale spíš počítám, že ne...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň něco v tom mým miláčkovi. Mám ho teď u Vašendy na kontrole a tam mi zjistili, copak to je. Uniká to kolem pístku při plným rejdu. Takže bude asi vrakáč. Jinak, chystám menší povídání o autoopravně Vašenda, aby i ostatní věděli, do čeho půjdou, pokud půjdou...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...