Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citajte vsetci!!!


Branislav

Recommended Posts

A nemohl sis ty příspěvky smazat sám?? Mě už se to stalo!! Jeden z důvodů proč nezakládám vlákna. Druhý důvod radši čtu než píšu. No občas na něco reagovat chci. :)Medvědi jsou sice "bručouni" ( v pohádkách) :),ale hlavně jsou nesmírně pohodový. Za tu dobu co to tu čtu jesm si nevšiml ,že by se tu nějak mazalo pokud to nebyla výslovná a veřejná žádost zakladatele vlákna. Snad jen vyjímky provokatérů ,ketré i v hospodě přesadíš k jinýmu stolu, aby ti nekazily náladu ,když si přisedly jen omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Kurte mate samo moji plnou duveru, jde mi o to ze by se zamezilo temto dohadum co tam bylo a nebylo a tyhle dle me zbytecne diskuse by nebyly.

Byly by jiné, ještě o něco zbytečnější - jestli to či ono bylo na smazání, jestli je s*ačka sprosté slovo atd. Já taky nevím, co bylo v tomhle konkétním případě důvodem pro smazání, ale jsem na 100% přesvědčen o tom, že příspěvek proti pravidlům byl a rozhodnutí moderátora, který zasáhl, respektuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijake vulgarizmy som nepouzil,to nieje odomna,aby som tu nadaval.Ten prispevok bol uplne bezchybny.Ked som ho napisal prvykrat som bol upozorneny,ze som porusil pravidla v bode 4.hoci sa mi to aj tak nezdalo.Opravil som ho,bol dokonca mozno aj bez jedinej pravopisnej chybicky,no potom som ho nenasiel.Ako som pisal,problem nemohol byt v mojom "chybnom"prispevku ,ale niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem ho smazal, porušení pravidla číslo 4. Branislava jsem na to upozorňoval, viz výpis U2U.

Admin: Porušuješ pravidla clubu, viz článek oprav ho nebo bude smazán!

Branislav: Tak akoze nechapem ake pravidla som porusil,mam taky pocit,ze si sa pomylil.

Admin: 4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis "pomoc" toho nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

Pak už odpověď ani náprava nebyla a příspěvek jsem druhý den smazal.

Těchto dotazů je v poslední době hodně, takže budu dál mazat… prostě jsou tady nějaké pravidla a budu je aplikovat.

Pokud se to někomu nelíbí, volby už tu brzo budou a může se ukázat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

To já jsem ho smazal, porušení pravidla číslo 4. Branislava jsem na to upozorňoval, viz výpis U2U.

Admin: Porušuješ pravidla clubu, viz článek oprav ho nebo bude smazán!

Branislav: Tak akoze nechapem ake pravidla som porusil,mam taky pocit,ze si sa pomylil.

Admin: 4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis "pomoc" toho nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

Pak už odpověď ani náprava nebyla a příspěvek jsem druhý den smazal.

Těchto dotazů je v poslední době hodně, takže budu dál mazat… prostě jsou tady nějaké pravidla a budu je aplikovat.

Pokud se to někomu nelíbí, volby už tu brzo budou a může se ukázat!!

RESPECT:potlesk Naprostej souhlas:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D takže Kurtíku a Jirko, oba svléct do půli těla, nástup v 16,30 na Vinohradské, uděláme kontroluuuu :-)

Branislave už se nerozčiluj, prostě si ber poučení pro příště, na theme si tu dává bacha každý a snažíme se si moderátory uchovat v poklidném stavu, protože vzhledem k degeneraci celé evropské civilizace je riziko kardiovaskulárních a civilizačních chorob vyšší a my potřebujeme, aby vždy vydrželi min. na jedno funkční období v P-C :aut:aut:aut

Zde je pár tipů na příští názvy vláken:

POMOC - ta naše ZLOBIVÁ 107ka se zase ROZBILA: teče olej, jezdím max. na 3ku, za jízdy se mi otvírají zadní dveře

nebo

POMOC - 107ka, r.v. 2007: 3 závažné vady (nestartuje, zlomená přední náprava, do poruchy spotřeba 100 l/100 km)

nebo

POMOC - zamiloval jsem se do Netopýrky a Aky a žádná si mě nechce vzít za muže

....no, a pak ti do těch dvou prvních vláken stejně nikdo nic nenapíše a v tom třetím budeš mít cca 865 příspěvků za den, samé zaručené tipy a rady ...jo, a pro případ poruch tu máme i v jednom vlákně prima kuchařku, kde najdeš rady skoro na všechno :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

PRO TVÉ MODRÉ OČI OPRAVENO, JIŘÍKU!!!

Vidíš Branislave, TAKHLE SE TO DĚLÁ! Šéfík vycenil zoubky a členka promptně splní jeho přání! :D

[upravil dne 27/6/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D takže Kurtíku a Jirko, oba svléct do půli těla, nástup v 16,30 na Vinohradské, uděláme kontroluuuu :-)

Branislave už se nerozčiluj, prostě si ber poučení pro příště, na theme si tu dává bacha každý a snažíme se si moderátory uchovat v poklidném stavu, protože vzhledem k degeneraci celé evropské civilizace je riziko kardiovaskulárních a civilizačních chorob vyšší a my potřebujeme, aby vždy vydrželi min. na jedno funkční období v P-C :aut:aut:aut

Zde je pár tipů na příští názvy vláken:

POMOC - ta naše **** 107ka se zase *****: teče olej, jezdím max. na 3ku, za jízdy se mi otvírají zadní dveře

nebo

POMOC - 107ka, r.v. 2007: 3 závažné vady (nestartuje, zlomená přední náprava, do poruchy spotřeba 100 l/100 km)

nebo

POMOC - zamiloval jsem se do Netopýrky a Aky a žádná si mě nechce vzít za muže

....no, a pak ti do těch dvou prvních vláken stejně nikdo nic nenapíše a v tom třetím budeš mít cca 865 příspěvků za den, samé zaručené tipy a rady ...jo, a pro případ poruch tu máme i v jednom vlákně prima kuchyřku, kde najdeš rady skoro na všechno :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Příklady jsou v pohodě, kromě toho prvního ;) ale nemusí tam být už to slovíčko POMOC. To je přece každému jasné :aut:D

[upravil dne 27.6.2007 Jirkap]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirkap, kôli nadpisu si ho zmazovat nemusel,pretoze prispevok bol napisany dost podrobne,lebo som ho prerabal a nehovor ze nie.Pochopil by ho aj maly chlapec.Nazov som neprerabal.Co ja viem co som mal dat do nazvu,ked ani v servise nemohli prist nato co mu vlastne je?To auto malo tyzden,preto som napisal /problemy s novym autom/ vsetko ostatne bolo napisane podrobne dnu v prispevku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si chceš na auto jen a pouze stěžovat, nadávat na servisy a zastoupení, a ne řešit nějaký konkrétní technický problém, a k tomu to téma nazveš "čítajte všetci", tak takové téma v sekci "Servis" vskutku dělá jen bordel, a mít k tomu práva, tak ti jej promptně smáznu taky. Jinak obecně se tu maže a upravuje zatraceně málo, na můj vkus by se mohlo klidně 10x víc a vůbec by to neuškodilo, a co se týče nějakého hodnocení úrovně? Ty jsi ten pravej, kdo má co hodnotit, a jestli se ti zdejší úroveň nelíbí, tak sem nelez. Tohle fórum velice dobře dobře funguje už pěkných pár let, a členská základna se neustále utěšeně rozrůstá, takže když ubyde jeden prudič, jen dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...