Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dali tam jinou polosu


stembi

Recommended Posts

Ahoj,

tak jsem byl v servisu u Vašendy a tam mi zjistili, že mám na levý straně jinou poloosu než tam patří. Před 2ma rokama jsem měl havárii a měnili ji (dal jsem to do Autospolu, za opravu chtěli 160 tis). No a prej tam dali poloosu z jinýho motoruu, protože z převodovky kouká asi 8 mm leštěný části, která má být údajně schovaná v převodovce. Koukali jsme na pravou poloosu a ta má \"vůli\" to znamená že se motor může pohybovat doleva doprava (údajně to tak má bejt, motor ezdí v silentblocích). Na levý straně žádná vůle není. Taky mě unikal olej z převodovky, během těch dvou let jsem tam dolil asi 2,5 litrů. Jinak auto jezdí vcelku dobře, nedrnčí, najel jsem už po tý opravě přes 65 tis km. Co si o tom myslíte?

Jo ještě musím podotknout, že se jim tenkrát ta oprava naporvé nepovedla, protože když jsem s tím vjel po opravě zprudka do pravý zatáčky, ozývalo se od levýho předního kola klepání. Reklamoval jsem to, něco s tím provedli a pak už to nedělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...