Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - odkapává nafta u zadního kola


KoNG

Recommended Posts

Ahoj

Zřejmě při posledním tankování se mi podařilo přetankovat nádrž. Odjel jsme od benzinky a ráno pod autem u p.z. kola byla loužicka, řekl jsem si že to bude dobrý až odjezdím kus nádrže tak to přestane. A ejhle je odjetý 1/4 nádrže a zase byla loužička u zadního kola.

Vizuelně jsem to kontroloval a nádrž prasklá není i vedení a napojení nasávání do nádrže je v pořádku poradí někdo co s tím ?

Díky

[upravil dne 26.6.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to napříkld nědělá ikdyž jsem clomal s autem všemi možnými směry. Tak nevím ? Je možný že by nafta zustala v ovzdušnovacím potrubí a teďka by pomalinku odtíkala ?

Má smysl zkusit dotankovat na plnou ? jestli se to projeví. Nebo rovnou navštívit servis ? Ikdyž je fakt že včera na auto celý den pralo slunko tak to bylo rozpálený. Dneska nesvítí :myslim

[upravil dne 26.6.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

ja mel to same u 306tky 1.4benzin

vzal jsem plnou a zustavaly po me louzicky, problem byl v kolene ktere je dole v podbehu jak zacina prah. Trubka od nadrze vede na krytem podbehu dolu k prahu a tam se lame v gumovem kolenu o 90°, a to koleno bylo praskle ...

jj přesně tak,může být i zrezlá a prasklá motexpáska a pak to tama teče :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...