Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startovanie 406


Sheehy

Recommended Posts

krokac som menil asi 2 mesiace dozadu - to sa s tym vtedy vobec nedalo jazdit. Porucal sa pred kazdou krizovatkou a startovanie vseobecne bolo vzdy napinave :)

po vymene sa to este chovalo, tak ako pisem hore, ale po chvilke prislo teple pocasie, tak sa vsetko zdalo o.k.

do zimy to snad dam(e) do poriadku ... :myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejnej problém. Taky mi to pár vteřin po nastartování studeného motoru chcíplo. Navíc mi to ještě občas chvílli po startu jelo na tři válce. Ten druhej problém zmizel, když jsem začal používat Shell-V-Power. Chcípání ale zůstalo. Po výměně teplotního čidla (i když podle měření odporu v závislosti na teplotě bylo v pořádku) se to trochu zlepšilo (chcípalo to už jen někdy a spíš když se s autem den, dva nejelo). Nakonec jsem vyměnil hadičku, co vede do rozdělovače paliva (taková ta lišta nasazená na vstřikovacích ventilech) a spony na tom kolenu, který vede do regulátoru tlaku (trochu tam unikal benzín, ale nebylo to skoro vidět.) Od tý doby motor naskočí a běží a to, i když auto třeba tejden stojí. :super Tak doufám, že o tak vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Měl jsem stejnej problém. Taky mi to pár vteřin po nastartování studeného motoru chcíplo. Navíc mi to ještě občas chvílli po startu jelo na tři válce. Ten druhej problém zmizel, když jsem začal používat Shell-V-Power. Chcípání ale zůstalo. Po výměně teplotního čidla (i když podle měření odporu v závislosti na teplotě bylo v pořádku) se to trochu zlepšilo (chcípalo to už jen někdy a spíš když se s autem den, dva nejelo). Nakonec jsem vyměnil hadičku, co vede do rozdělovače paliva (taková ta lišta nasazená na vstřikovacích ventilech) a spony na tom kolenu, který vede do regulátoru tlaku (trochu tam unikal benzín, ale nebylo to skoro vidět.) Od tý doby motor naskočí a běží a to, i když auto třeba tejden stojí. :super Tak doufám, že o tak vydrží.

Myslíš toto ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne kvoli tej hadicke skoro zhorelo auto, motor bezal benzin tiekol po motore a v aute deti cakali na mna kym som zaniesol husle do hudobky

:roker

stava sa to aj mne niekedy nastartujem ide chvilku kym stojim na mieste zhasne ale potom nastarujem a ide zatial to neriesim, otacky v poho musel som vymenit krokac lebo som na kazdej krizovatke zdochol

:super

[upravil dne 26.6.2007 mirec.dk.406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze je v kabine trochu citit benzin.

V kazdom pripade to skusim preskumat/vymenit, ale nejako si to neviem dat do suvisu - ak je tam unik paliva, tak je to trvale. Preco je potom po druhom nastartovani vsetko ok ?

Majte so mnou prosim este chvilku trpezlivosti ...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím teplotním čidlem taky souhlasím, ale té hadičce nerozumím. Kdyby tam vznikal podtlak, tak řeknu že přisává vzduch, ale tam je přece zvýšený tlak, ne? nebo se pletu a může nastat situace, kdy třeba za studeného startu přisaje vzduch? Jinak tomu teda nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Pokud na něco příjdeš, dej prosím vědět. Máš pocit, že ten krokáč těm startům vůbec nepomohl?

No to je dost tazko povedat, ale fakt je ze so starym krokacom som startoval aj na 3 krat ci bolo teplo/zima, teraz na 2 krat a len ked je zima ...

Pokrok !:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče souvislosti špatného startování s netěsnící hadičkou, já si to vysvětluju tak, že poklesne tlak v palivové soustavě (případně se tam dostane vzduch) a čerpadlo to pak po otočení klíčkem dostatečně nenatlakuje. Proto mi to chcípalo jen po delším stání vozidla. Možná je to ale blbost a to, že závada zmizela zrovna po výměně hadičky je jen náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som pozrel na tu hadicku a nezda sa mi, ze by bolo treba ju vymenit. Na dotyk ma celkom dobre vlastnosti - vyzera byt pruzna a vobec nie je vyschnuta resp. zostarnuta. pachne benzinom (nie je ale mokra od benzinu), co mi pride normalne.

ale neda mi to a vymenim ju - snad sa ten kusok hadice da zohnat v kazdom obchode s nahradnymi dielmi. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...