Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tip na 205 D pro nového ami de lion?


Garfield

Recommended Posts

Tak můj kámoš včera udělal řidičák a teď sháníme 205 v naftě, neb jsem ho přesvědčil, že coby pro 18-letého študáka je to pro něj do začátku to nejlepší. Jak na naučení se jezdit, tak na ceny náhradních dílů, tak na levný provoz. Chtěl buď 205 nebo 106 (106 jsem mu rozmluvil).

A teď: Nemá někdo tip na naftovou 205? Spíš lepší (byť dražší) než laciná past, která by se musela příliš pracně rekonstruovat (i když samozřejmě nějaká ta investice do nově koupené ojetiny stejně přijít musí, to už chlapec pochopil).

Prosím prosím, nešla okolo někoho z vás nějaká čerstvá vhodná informace o takovém autě? Díky moc.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame doma na prodej 205 v nafte, 3d, r. 86 myslim, 1.8D, najetych cca 220tkm?

motor v perfektni kondici, starty v zime ok, zanovni baterka, letni a zimni pneu, ovsem je nutno udelat zadni napravu + spojku...

Pokud mas zajem, ozvi se, na cene se urcite domluvime... zatim jsem to nedaval do inzeratu na klub ani jinam, vubec nebyl cas... :roll:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

mame doma na prodej 205 v nafte, 3d, r. 86 myslim, 1.8D, najetych cca 220tkm?

motor v perfektni kondici, starty v zime ok, zanovni baterka, letni a zimni pneu, ovsem je nutno udelat zadni napravu + spojku...

Pokud mas zajem, ozvi se, na cene se urcite domluvime... zatim jsem to nedaval do inzeratu na klub ani jinam, vubec nebyl cas... :roll:papa

No, to je to čemu jsem se právě chtěl vyhnout - spojka plus repase zadní nápravy, to je hned oprava minimálně 10 tisíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ale Ty zadní lampy jsou děs běs

mě se ty lampy líbí , podle těch fottek bych řekl že to mělo malynky uraz na pravou přední část:myslim

mrkněte na nosniky ve předu, hlavně na špičky ,jestly jsou puvodni nebo zamazane a střikle .

[upravil dne 30/6/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Ale Ty zadní lampy jsou děs běs

mě se ty lampy líbí , podle těch fottek bych řekl že to mělo malynky uraz na pravou přední část:myslim

Jako každý tuzink je to věc názoru - pokudbych to měl kupovat já, pak navštívím první vrakáč a jdou tam série

Jinak celkově to auto nevypadá špatně a věřím, že svou službu ještě odvede.

[upravil dne 30/6/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...