Sign in to follow this  
Followers 0
Garfield

Tip na 205 D pro nového ami de lion?

27 posts in this topic

Tak můj kámoš včera udělal řidičák a teď sháníme 205 v naftě, neb jsem ho přesvědčil, že coby pro 18-letého študáka je to pro něj do začátku to nejlepší. Jak na naučení se jezdit, tak na ceny náhradních dílů, tak na levný provoz. Chtěl buď 205 nebo 106 (106 jsem mu rozmluvil).

A teď: Nemá někdo tip na naftovou 205? Spíš lepší (byť dražší) než laciná past, která by se musela příliš pracně rekonstruovat (i když samozřejmě nějaká ta investice do nově koupené ojetiny stejně přijít musí, to už chlapec pochopil).

Prosím prosím, nešla okolo někoho z vás nějaká čerstvá vhodná informace o takovém autě? Díky moc.... ;)

mame doma na prodej 205 v nafte, 3d, r. 86 myslim, 1.8D, najetych cca 220tkm?

motor v perfektni kondici, starty v zime ok, zanovni baterka, letni a zimni pneu, ovsem je nutno udelat zadni napravu + spojku...

Pokud mas zajem, ozvi se, na cene se urcite domluvime... zatim jsem to nedaval do inzeratu na klub ani jinam, vubec nebyl cas... :roll:papa

Původně zaslal: Pata

mame doma na prodej 205 v nafte, 3d, r. 86 myslim, 1.8D, najetych cca 220tkm?

motor v perfektni kondici, starty v zime ok, zanovni baterka, letni a zimni pneu, ovsem je nutno udelat zadni napravu + spojku...

Pokud mas zajem, ozvi se, na cene se urcite domluvime... zatim jsem to nedaval do inzeratu na klub ani jinam, vubec nebyl cas... :roll:papa

No, to je to čemu jsem se právě chtěl vyhnout - spojka plus repase zadní nápravy, to je hned oprava minimálně 10 tisíc...

Garf: ale pokud to koupis levne, tak uz se na tom aute prakticky nema co vysypat :D:papa

Garfield: pokud to extra nespěchá, bude na prodej ta moje, ale v řádu měsíců, ne dnů.

Původně zaslal: oddie

Garfield: pokud to extra nespěchá, bude na prodej ta moje, ale v řádu měsíců, ne dnů.

Ještě ji moc veřejně nenabízej ... ;)

Původně zaslal: oddie

Vím, říkals na jaře 2008.

[upravil dne 26/6/07 Garfield]

Ja bych se spis zkusil domluvit s Patou, aspon ti na rovinu rekne co tomu je a pokud se fakt domluvite na dobre cene, nechas repasovat napravu, spojka v nejhorsim kdyztak chvili pocka. A mas vyhrano...

Tak to vypadá, že je to na 90%. Po neděli jedeme pro tohohle krasavce do Hradce Králové. Jestli to za těch 20.000, co hoch požaduje, bude alespoň v průměrném stavu, tak myslím fajn. Což? Ako sa vám to zvonku pozdáva?

post-0-14109595892551_thumb.jpg

Ale Ty zadní lampy jsou děs běs

Původně zaslal: Medvěd

mě se ty lampy líbí , podle těch fottek bych řekl že to mělo malynky uraz na pravou přední část:myslim

mrkněte na nosniky ve předu, hlavně na špičky ,jestly jsou puvodni nebo zamazane a střikle .

[upravil dne 30/6/07 Pe.Tr]

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

mě se ty lampy líbí , podle těch fottek bych řekl že to mělo malynky uraz na pravou přední část:myslim

Jako každý tuzink je to věc názoru - pokudbych to měl kupovat já, pak navštívím první vrakáč a jdou tam série

Jinak celkově to auto nevypadá špatně a věřím, že svou službu ještě odvede.

[upravil dne 30/6/2007 Medvěd]