Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchání zadní nápravy


Georginek

Recommended Posts

Zdravim, to sem teda zvedavej, kdo mi poradi.....

Pri jizde se mi klepe neco na zadni naprave......Dela to hlavne pri brzdeni od 80 a vys....Jde to do karoserie takze je to cejtit v celym aute....Ale to by jeste nebyl takovej vopruz, bohuzel to boucha taky pri urcitych rychlostech.... Rekneme mezi 130-150 ale nekdy se to meni treba minulej tejden to bylo mezi 150-170 a 110-125...Proste divny....

Bohuzel nevim cim to muze byt.... napravy uz sem vystridal dve, vsechny 4 silentbloky sou novy, tlumice taky, a komplet zadni brzdy tez.....Nejvic poznat to je kdyz zatahnu rucni brzdu za jizdy pak to tak divne nepravidelne cuka, ale jak rikam otravuje me hlavne to bouchani pri jizde....CO TO MUZE BYT? uz me nic nenapada, byl sem i na technicky na takovy ty plosine co hybe kolama kazdym zvlast ale zadna vule tam neni a nic neni videt....takze opravdu nevim...:myslim

Abych to shrnul reknu Vam co uz je meneny....

Naprava uz je druha (z duvodu bouracky ale uz to delalo predtim taky)

vsechny silentbloky

tlumice,

komplet zadni brzdy

[upravil dne 27/6/07 Georginek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzadu mas kotuce alebo bubny?? ked si menil komplet zadne brzdy ak mas bubnove nechal si skontrolovat bubon??? Kotuce su jasne vymenit kupit nove aj oblozenie a skontrolovat cele komplet uchytenie zadnych brzd. ked to bude vsetko ok tak ako chotemicak povedal treba mrknut vyfuk a vsetko co moze vyzvarat buchot atd. Ja riesimpodobny problem len mne to bucha ked idem iba cez nerovnost a vyfuk to nie je urcite naprava je dobra tak jedine co som nemenil su uz len tlmice tak uvidim co to spravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: comm

vzadu mas kotuce alebo bubny?? ked si menil komplet zadne brzdy ak mas bubnove nechal si skontrolovat bubon??? Kotuce su jasne vymenit kupit nove aj oblozenie a skontrolovat cele komplet uchytenie zadnych brzd. ked to bude vsetko ok tak ako chotemicak povedal treba mrknut vyfuk a vsetko co moze vyzvarat buchot atd. Ja riesimpodobny problem len mne to bucha ked idem iba cez nerovnost a vyfuk to nie je urcite naprava je dobra tak jedine co som nemenil su uz len tlmice tak uvidim co to spravi.

EE bubny i celej vnitrek brzd je novej,pakny,loziska,samostavy proste vsechno, jinak vejfuk to nedela......A dela to na rovny silnice stejne jako na deravy :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...